yer altindan cikan bir kaplumba ve sirtinda da mezari.

ersan

Admin
ustalarim ya ben cok kismetliyim yada ta bu yerlre el deymemis hep te buyle deyerli yerlere cekim aliyorum bu cubukarlan.

DRAGON-34

Kullanıcı
Cevap: yer altindan cikan bir kaplumba ve sirtinda da mezari.

ERSAN emin ol sen kısmetlisin ama neden dersen bencesini söyleyeyim .sen iyi niyetli bir insansın aynı zamanda kanaat sahibi ve içinde kalleş düşünceler olmayan gönlü açık birisin ve işini yalnız yapıyorsun yanındaki insanların kötü niyeti seni ve senin de kısmetini bozar öyle olmadığı için ALLAH hep bunları sana rasgetiriyor kardeşim

ersan

Admin

ERSAN emin ol sen kısmetlisin ama neden dersen bencesini söyleyeyim .sen iyi niyetli bir insansın aynı zamanda kanaat sahibi ve içinde kalleş düşünceler olmayan gönlü açık birisin ve işini yalnız yapıyorsun yanındaki insanların kötü niyeti seni ve senin de kısmetini bozar öyle olmadığı için ALLAH hep bunları sana rasgetiriyor kardeşim

,,haklisin usta,,
nedense baka arkadaslarlan gitsem bunlari hepsini kirarlar ve var yok mafederler er yeri.

İRON

Kullanıcı

kısmetlei hemde bol keseden kısmetlisin mubarek.DRAGON kardeşimizede katılıyorum çok temiz kalpli birisin.be muabrek umarım istediğin gibi bir yere denk gelirsin.. bol kısmetler.temiz anadolu insanıı...

Son düzenleme:

ibrahim181

Kullanıcı

ustam elbette kısmete var işin içinde ama bana göre kısmeti ayağına getiren tecrüben ve temiz yüreğindir.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

emeğine sağlık ustam güzel paylaşım ersan ustam açmıyorsunya zorla alnından kaşıyolar ille aç beni diye o yüzden devamlı rastlıyorsun :D:D işin aslı ersan ustamın ustalığından kaynaklanıyor bizeler kim bilir ne mezarların yanından geçiyoruz farketmiyoruz ersan ustamda hem cubuk ustalığı hemde yılların tecrübesi onu başarıya götüren yegane sebepler bence

ersan

Admin

kısmetlei hemde bol keseden kısmetlisin mubarek.DRAGON kardeşimizede katılıyorum çok temiz kalpli birisin.be muabrek umarım istediğin gibi bir yere denk gelirsin.. bol kısmetler.temiz anadolu insanıı...

,,bilmem ama ustam uyle zamanlarim olmuski buldim yerlere kendim bilem inanamiyorum buyle yerleri nasil birakarlar deye.kazmadimi.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

,,bilmem ama ustam uyle zamanlarim olmuski buldim yerlere kendim bilem inanamiyorum buyle yerleri nasil birakarlar deye.kazmadimi.
kalbi güzel insan,sen buranın tamamını inceleyip ,mahzenlerin işçiliğini hesapladınmı. burayı herkes kaldıramaz ayrıca senin gibide herkes ne olduğunu bilemez değilmi.(alkış) (alkış) (alkış) ;)selametle.

Kervan07

Admin

bu yazının aynısı yazacaktım ama birde ne göreyim,dragon usta zaten yazmış..

iyiler her zaman kazanır:)

DRAGON-34

Kullanıcı

Ben yaklaşık yirmi yıldır bir şekilde bu işlerin içindeyim çok yerlere gitdim çok yerler gördüm arkadaşlarımdan ve ağabeylerimden birkısmı da hakkın rahmetine kavuştu unutduğum bildiklerimden çok ama bir şeyi tam öğrendim bu işler yanlız olmaz ya kendi canın kanın birileri olacak yada can dostların olacak bunlarda her kula nasip olmaz bu işlerle uğraşan bizler zaten aç gözlü kanaatsiz insanlarız çoğumuz yani ERSAN usta gibi kaçtane çıkar içimizden ...neyse en güvendiğin insan bile birşey çıkınca farklılaşıp kahpeleşiyor neden böyle oluyor ben de anlamıyorum şahsen, velhasıl kelam bu işlerde başarılı olacağım dersen doğru yerlerde doğru zamanda doğru kişilerle bir arada olursan nasıl ERSAN usta buluyor sende hem bulur hem heybeye koyar götürürsün ve bu işten bıkarsın koyacak yer bulamazsın sizler de köşe olursunuz etrafınızda fakir kalmaz vesselam.Bir arkadaş yıllar önce söylemişti bir adam öyle altın buluyormuş ki ayakkabısına varana kadar altın yaptırmış böyle durumlarda oluyor yani çoban misali.......ben çok çabaladım bu üç doğruyu bir araya getiremedim.. demek ki yanlış olan benmişim sahneden çekildim bundan böyle ben de usta gibi takılacağım kafama göre.Hepinize hayırlı günler.