Yeraltından çıkan kayalık | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Yeraltından çıkan kayalık

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Bu şekilde olmaz mekan yakınsa gün içinde net fotoları çekin sizi yanlış yönlendirmek istemem

Moderatör tarafında düzenlendi:

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Olabilir ustam köprünün alt tarafında biseyler demiştiniz ama yorumunuz silinmiş bulamadım müsaitseniz bı yorum yapabilir misiniz
Selamün aleyküm
Arkadaşım biz bu konuyu işledik gerekli yorumlar o konu içinde vardı cok iyi hatirliyirum yine tozlu yollari göndermişsiniz değişik hic bir şey yok yalniz dikkatimi çeken olay bu konu sizin geçmişimizde gözükmüyor bu fotoraflari başkasından mi aldiniz. Yoksa iki nickinizmi var @Necat. Ustam bir kontrol etseniz teşekkür ediyorum

gencdefine

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Arkadaşım biz bu konuyu işledik gerekli yorumlar o konu içinde vardı cok iyi hatirliyirum yine tozlu yollari göndermişsiniz değişik hic bir şey yok yalniz dikkatimi çeken olay bu konu sizin geçmişimizde gözükmüyor bu fotoraflari başkasından mi aldiniz. Yoksa iki nickinizmi var @Necat. Ustam bir kontrol etseniz teşekkür ediyorum
Hayır ustam fotoğrafları ben çektim

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustalar eski Ermeni köprüsünün üstündeki yazı
Bu köprü sevdasını bırakın bence. Yoksa böyle giderse o köprüyü de yıkacaklar. Aylar önce size bu konuda sorular sorduk görseller aynı sunum aynı ama ustalar önemli noktalarda cevapsız kaldı. Buna bende dahil.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Buldum ustam köprunun alt tarafında ayağında ortada boşta kalan farklı bir taş var
@gencdefine arkadaşım sizin konunuz burda ustalarim burda size bir çok soru ve yönlendirme de bulunmuş Ama öylece kalmış ayni fotoraflar ile tekrar konu acmissiniz @Necat. Ustam konuları birlestirirebilirsiniz teşekkür ediyorum

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Oklit ustam diğeri hangi konu

Üst Alt