Yerin Sağ Sol Ön Arka Görüntüleri | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yerin Sağ Sol Ön Arka Görüntüleri

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ya ustam yapma gozunu sevim hani bulani gostersene ya siz butarz form sitelerindeki yazismalari okuyor ve her isarette bir comlek bir kup vs altin varmi saniyorsunuz ustam cik araziye on tane ayri ayri oyma bul ac icinden en fazla ikitane gumus bulursun oda gozlerinden cikar biraz canak comlek varsa gozyasi sisesi vs vs tabi oda orta halli biri ise zaten zengin ise onu bulacagini mi saniyorsun yani sen olsan malini biryere gomer ve hemen yanibasina isaret koyar misin ya dostum evinde altinin olsa kapiya iki kilit daha koyar altinlarida yataga saklarsin hirsiz gelirse yataga dokunamaz dokunsa uyanirim dersin ustam akil var fikir var yapmayin lutfen ha bulursun eski bir oren yeri kilise alani ermeni koyu orada biraz bisiler bulursun yoksa boyle dagda her mezarda kulce kulce altin bulacagini saniyorsan uzgunum ustam

ersan

Vip Üye
Ya ustam yapma gozunu sevim hani bulani gostersene ya siz butarz form sitelerindeki yazismalari okuyor ve her isarette bir comlek bir kup vs altin varmi saniyorsunuz ustam cik araziye on tane ayri ayri oyma bul ac icinden en fazla ikitane gumus bulursun oda gozlerinden cikar biraz canak comlek varsa gozyasi sisesi vs vs tabi oda orta halli biri ise zaten zengin ise onu bulacagini mi saniyorsun yani sen olsan malini biryere gomer ve hemen yanibasina isaret koyar misin ya dostum evinde altinin olsa kapiya iki kilit daha koyar altinlarida yataga saklarsin hirsiz gelirse yataga dokunamaz dokunsa uyanirim dersin ustam akil var fikir var yapmayin lutfen ha bulursun eski bir oren yeri kilise alani ermeni koyu orada biraz bisiler bulursun yoksa boyle dagda her mezarda kulce kulce altin bulacagini saniyorsan uzgunum ustam
KERIM ustam yorumuna okudumda bakiyorum baya nesir olmusa benziyorsun mezalarlan ama cok ta doru er mezar dolu oledi ben bulgaristan zengini sayilacaktim:D:D:D

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
KERIM ustam yorumuna okudumda bakiyorum baya nesir olmusa benziyorsun mezalarlan ama cok ta doru er mezar dolu oledi ben bulgaristan zengini sayilacaktim:D:D:D
Yalnisim varsa sen soyle ersan usta her mezar dolu olsaydi ohooo herkez ya banka acardi yada devlet defineciler hapishanesi yapardi zeminede blok tasla horasani basardi hadi kirda ozgurluk definesini bulabilcenmi derdi:D:D:D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
değerli arkadaşlarım,kendilerinizi de bizleride üzecek, yaklaşımlardan lütfen kaçınalım.
aza nereye gidiyorsun diye sormuşlar ,çoğa demiş. istenmeyen bir kelime ,adım adım binlere ulaşması kaçınılmaz duruma gelebilir.
yapılan yorumlarda ,konu sahibinin hepsine uymak gibi bir zorunluluğu yok. dilediğine rağbet eder,mantığına uyumayanı es geçebilir.bu hakkıdır. yorum yazanda ,kendi görüşünü beyan etmek hakkıdır. farklı görüşler aslında konu sahibi için, zenginl
iktir. yeterki ,saygı çerçevesinde, olabilsin. bunun dışına çıkmak hem insani değerlere hemde sitenin kurallarına uymayan yaklaşım doğurur. genç arkadaşlarımızsınız. son mesajlarınızı kaldırdım. bir uyarı vermiyor öncelikle kardeşliğe davet etmeyi uygun görüyorum. genç arkadaşlarımızsınız. hiç birinizin bir diğerini ne üzmesini nede üzülecek duruma düşürülmesini istemeyiz.
lütfen ne olur yorumlarımızı ,bizlere yakışan bir üslubla yapalım. anlatabildiğimi düşünüyor,kalbi sevgiler sunuyor,tekrarlanmamasını diliyorum. sağlıcakla kalınız.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@Sado6161 üstad merhaba, açmış oldugun destek konusuna her ne yorum gelırse gelsın saygı göstermelısın. orada bişey varmı yokmu sen onu söyle gibi ifadeler kabul edilemez. etik bir davranış olmamakla birlikte, kimse nerede ne var bilemez,sadece yorum yapıp fikir söylenir.
yorum ve ifadelerimize dıkkat edelim, rencide edici ve üyeleri forumdan soğutma amaçlı yorumlar forumdan uzaklaştırılma sebebidir.
dikkat etmenizi rica ederiz.

Üst Alt