yığma tepe olabilirmi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

yığma tepe olabilirmi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: yığma tepe olabilirmi

muhterem kardeşim, ana merkez odaya iki yönden giriş olması gerekir. sağolsun ersan ustamız,konuya yapıcı yorumlar yazmış. ayrıca dışında,üzerinde mezar bulgusu olmayan cantar ustamızın işaret ettiği tarzda mezarlarda çıkar. bu tür bulguları anladığınızda kafanız karışmasın diye yazıyorum.
öncelikle boşluk tesbitiyle girişinden odasına ve dıştaki bulgular dahil,güzel bir tesbit gerekir. tünelin başladığı noktayı tam olarak tesbit edilemezse ,edebileceğiniz zamana kadar sabretmek gerekir.
sonrada bu tür yerlerdeki işçiliğin nasıl yapılması gerektiğini varsa risklerinide güzelce bir ehlinden öğrenilmesi ,gerekirse , ulaşabilirseniz veya çevrenizden bir güvendiğiniz tecrübeli birinin çalışmanıza refakat etmesini sağlamanızı tavsiye ediyor,sevgiler sunuyorum.

crazymemo

Kullanıcı

ikizceli ustam bu konuyla yakından ilgilendiğiniz için size minnettarım insallah 10 gün sonra son tesbitleri yaptıktan sonra iznimi alıp çalısmaya baslayacam nasıl çalısılması gerektiğinde biraz daha bilgiye ihtiyacım var yardımlarınızı beklıyorum iyiki böyle bi siteye emek verenlerden ALLAH razı olsun sizce diğer giriş nerde olabilir burda ne tür çubuk kullanmalıyım aliminyum,bakır,gümüş,cam boru,v.b hangisinden daha iyi sonuç alabilirim çubuk konusunda tecrübesizim biraz insallah sizin sayenizde bununda üstesinden gelicemm... şimdiden çok teşekkür ederim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

sevgili kardeşim, girişler birbirlerine zıt yönlerde olur. bunun tesbitinin nasıl yapılması gerektiğini bilmen çok güzel. bakır ,alimünyum,gümüş olanlar en ideal olanlar.başkada olabilir ama benim uyguladığım ve emin olduğum bunlar. önemli olan insandaki enerjinin ,bunları hareket ettirecek bir değerde olması ve verdiğinin iyi anlaşılması. bunlara haiz olmayan birininde mutlaka ,kendini yetiştirmesi yada yardım alma yönünü tersih ederek,hatasız bir şekilde yoluna devam etmesi lehine olacaktır.
sağlıcakla ALLAH a emanet olunuz.

crazymemo

Kullanıcı

yüreğine sağlık ustam allah razı olsun

voyvada

Yasaklı
Yasaklı

bence boş burası kardeşim

xenon

Kullanıcı

tepenin eteğinin bir kısmı tarlaya dahil edilmiş bide burdan görün istedim

resim kaldırılması talebi sebebiyle (koordinat görünmesi) google earth görüntüsünü kaldırdım. harbici..

arkadaşım görüntünü biraz daha yukardan alarak dereyi ve bu tepenin tam karşısındaki agacı gösterecek şekilde bir daha yükleyebilirmisin yamacın hemen solunda dere omega yapıyor galiba renklerle oynamadan varsa eski hali ile bakmak gerek ama eski hali yükeme yapılmamış. sizin buralara ziyarete gelenler oluyormu hiç birde onu araştırırsan iyi olur. karşıdaki ağa ne ağacı en eski olan ağaç yani birde buranın sag tarafında yolun kenarında bina yada ağıl kalıntıları vargibi geldi bana tepeden 100-120 mt ilerisinde

Moderatör tarafında düzenlendi:

crazymemo

Kullanıcı

arkadaşım görüntünü biraz daha yukardan alarak dereyi ve bu tepenin tam karşısındaki agacı gösterecek şekilde bir daha yükleyebilirmisin yamacın hemen solunda dere omega yapıyor galiba renklerle oynamadan varsa eski hali ile bakmak gerek ama eski hali yükeme yapılmamış. sizin buralara ziyarete gelenler oluyormu hiç birde onu araştırırsan iyi olur. karşıdaki ağa ne ağacı en eski olan ağaç yani birde buranın sag tarafında yolun kenarında bina yada ağıl kalıntıları vargibi geldi bana tepeden 100-120 mt ilerisinde

değerli xenon ustam burada yasantı varmıs eskiden zaten burada suan benim çifliğim var bina olarak çok gelinip gidilen bir yer değil genellikle ben burdayım gelenlerde zeytinlikleri var oraya gelirler ara sıra .. suan burası çk değişik bir yer vaziyetinde ama bu 2010da güncellenmiş google eart fotosu benim çiftliğim haricinde değişen bişey de yok ama..bu fotoğraf yeterli olurmu acaba olmazsa baska bitane daha yüklerimm

Son düzenleme:

crazymemo

Kullanıcı

xenon ustam çok güzel yerlere deyinmişsin ewet orası dere ağaç palamut ağacı ve o civardaki eski ağaçlardan birisi ewet orda harfiyatlar var ama yaşantı üzeri yaşantıdan kalma çok eski değil yani ama eskiden kalma harfiyatları kulladıklarını düşünüyorum benim çiftliğin arkasında daha çok harfiyat var ilk yasantılardan