yığma

ASİAVCI

Kullanıcı
kuzeyden cekilmiş resmi

kuzey batıdan cekimi

dogudan cekim

güney batı yönünden

tüm yorumlar değerlendirilecektir hepinizin yorumları benim için kıymetli

ersan

Admin
Cevap: yığma

iyi bayramlar ASIAVCI ustam bu yerde mezar var ustam taslarlan da ustu yurtulmus.

ustam bu yigmanin eyer mezari buradasa mujdesi de bu yerde esap idiyorum olabilirse bu yerin yakin cekimlerini bir cekiver bir gursunler ustalarimiz.

buradan gurundu kadar bir catlak mi yasa kanal mi bir yer var ustam.

Son düzenleme:

ASİAVCI

Kullanıcı

ersan oralar boş cok dolaştım yokladım sadece burada göze batan bu yığma var

ersan

Admin

ASI ustam bu yer -roma --yimasin benziyor onlar buyle kucuk yimalar yaparmislar etrafa eski roma yerlesim yeri ilazim olsun 1 km etrafinda.

ihtiyar45

Vip Üye

Son resimdeki taşlar bana roma mezarını çağrıştırdı,bizim buraya yakın yerde iki,üç kamyon geleçek şekilde resimdeki taşların büyüklüğünde taş yığmayı tam orta yerden açmışlar,yığmanın ortasına gelen yerden güzel bir mezarı yakalamışlar,burasıda benzer olabilir,taşların büyüklüğü hemen hemen ayni.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

üstteki evdekiler ,uykusunu bölmez,ama son 6. fotodaki ev seninde uykularını kaçırır.
doğal araziye uyarlanmış lakin derindir.

ASİAVCI

Kullanıcı

üstteki evdekiler ,uykusunu bölmez,ama son 6. fotodaki ev seninde uykularını kaçırır.
doğal araziye uyarlanmış lakin derindir.

az cok benimle köyümde gezdiniz sence uyansa bile başkalarınıda uyandıra bilirmi bence o gece uyuduğukadar derin uyku uyumayacağından eminim:D :D koptum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

az cok benimle köyümde gezdiniz sence uyansa bile başkalarınıda uyandıra bilirmi bence o gece uyuduğukadar derin uyku uyumayacağından eminim:D :D koptum
ona şüphem yok.gerekirse ayılar gibi kış uykusunada yatırırsın eminim.. 4. resmi özelliklemi paylaştın...
bir üyeye kesin bir noktayı vermiştim.ondan önce ,bölgeden birileri siteden yeri çıkarmış ve müdahelede bulunmuştu. deneyimi olmayan başaramazda,öylede olsun istemem. yer bari acemiliğe kurban gidip dillenmesin.

ersan

Admin

slm ASI ustam sana onustan sordum bu yer roma yimasi mi diye bizim birtane buna benzeyen bir yer actilar 6 mezar yan yana cikti 2,80 derinlikt birtane ta var onuda ben biliyorum oradada biseyler var birde-ihtiyar45 -ustamizin dedigibi cok buyuk taslar var ustnde kymusla belkimde 2-3 ton var buyle yerrde ,,metfalarin,,bas ycunda cikiyor mujde paralari birde nanki tarafa dunukse kfalari o topran icindede cikiyor duvarin icinde buzim burada cikan tas 6 traktur remarkesinlen gututrduler taslar hic kolay bir yer deyil -buradan baktimi cok basit gurunuyor.

ASİAVCI

Kullanıcı

ona şüphem yok.gerekirse ayılar gibi kış uykusunada yatırırsın eminim.. 4. resmi özelliklemi paylaştın...
bir üyeye kesin bir noktayı vermiştim.ondan önce ,bölgeden birileri siteden yeri çıkarmış ve müdahelede bulunmuştu. deneyimi olmayan başaramazda,öylede olsun istemem. yer bari acemiliğe kurban gidip dillenmesin.

ikizceli üstad 4 resimde ne gördünüzki özellikle yayınladığımı düşündünüz:D:D