Yılan Işareti Ustalardan Destek Bekliyorum | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yılan Işareti Ustalardan Destek Bekliyorum

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
dereyi veriyor bu yılan işarette bir sıkıntı yok ordan görünür bir nirengi noktası olmalı dereye yakın orayı bul ufak bir parayı al sonrasında suyun akıntısının tersi yönünde ilerle tepeyi bul odayı tespit et

cantar

Vip Üye

KAYANIN ÜZERİNİN AYRINTILI
FOTOGRAFLARI VARMI

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustaların yorumlarının hepsini okudum güzel detaylar vermişler ustam bende yılanın baktığı yönde oyma varmı yada kuyruk tarafında yada yakınlarda kuyu varmı yılan nere gider ya avına yada yuvasına buna benzer bişey aramalısınki işaretin gerçek olduğu anlaşılabilsin saygılar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sahtemidir değilmidiri anlamak için ,sistemi üzerinden araştırılarak anlaşılabilir.
3 kıvrımlı. normal düz yılan gibi değerlendirilemez. baş istikametinde bir mezarı olmalı.başla boğum arası ölçümü ile istikameti ,her cm. si adım veya metre olarak kontrol edilmeli.
bunları anlamak içinde tespit edebilecek bir araç gerekir. hesabı zordur ve tespit yapılamazsa ulaşılmaz.
ustalarımızın işaret ettiği kayanın olduğu yer kesin yapıtı saklıyor. tespit edebilirmisiniz bilemem.

jacksparow

Kullanıcı
hizan da gormustum boyle bir tane fakat sahteydi o bolgede sahte isaretler meshur yilanin basi sahte gibi gorunuyor daha uzaktan br resimle ayrica yılanın bulunduğu taşın yaklaşık 80 metre aşağısında üstünde (+) (x) ve(o) işaretleri bulunan kayalarida resimle ve uzerinde 3gen ve altinda kare olan tasi ustunden net sekilde birde cevresini resimle ozellikle agac dali gorunen yeri
usta bizi sadece baş kısmı şüpheye düşürüyor acaba yanıltma olabilir mi ? işareti yapan kişi gömüye ulaşılmamak istememesine karşın böyle bir strateji kullanmıs olabilir mi ?

TAŞ-CI

Kullanıcı
S.a
kabartma yılanların genelinde kıvrımlarında ayrıntılar vardır ustaca yapılan bi kabartma yılan kimse alınmasın arkadaşlar benim gördüğüm ayrıntı yılanın ön tarafında olan oyma bu oymanın istikametinde 70 mt de olabilir mesafe kısada olabilir mini düzlük ören yeri dediğimiz yer türü olacak varsa bir resimle kardeşim

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
usta bizi sadece baş kısmı şüpheye düşürüyor acaba yanıltma olabilir mi ? işareti yapan kişi gömüye ulaşılmamak istememesine karşın böyle bir strateji kullanmıs olabilir mi ?
yilan konusu supheli o bolgede bilinen sahislar var yurt disindan maasli sahte isaret turetiyorlar cokda uzmanlar ayirt etmek cok zor. simdi orda yilandanda onemli kaya uzerindeki 3gen ve kare oymalar istedigim resimleri cekip yayinlarmisin cevresini tam ustunden ve ozellikle agac dali gorunen tarafini

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
birede yakinen su T O X Leri bi resimleyiver onlarida inceleyelim