Yılan Işareti | Define işaretleri ve anlamları

Yılan Işareti

ASİAVCI

Kullanıcı

wolf_52

Kullanıcı
gerçekten çok güzel bir işaret ilkdefa bukadar düzgün
bir yılan işareti görüyorum asiavcı ustam çok güzel bir görsel
olmuş elinize sağlık.
aynen usata katılıyoarum sana .. konu sahbi arkdaşa teş ederim... yılan hakında çok farklı yorum yapılır...önünde oyması olmasaydı bende farklı yorum yapcakdım... buna bakcak olursak bu yılanın kafası doğrultusunda karşısna düşcek şekilde ne var kaya büyk bir kaya kütlesimi mezarı altında ..... diyer bri yorum isee kıvrımları gibi patika yı verirr... yada dere yi veirir aynı kıvrımlar doğrultusunda bakılırr...ama burdaa tercihimi kaya nın altındaki oda mezar ağırlık basıyorr u yapmış girişi olması gerek mahsen tipi bri yapı...

Meltun

Kullanıcı
Bu figürdeki yılanın ağzı kapalı bundan anlaşılan yılanın boyunca arkaya adımla demektir.
Bu işaretin emaneti mağarada olmaz ,toprakta aranacaktır. Ayrıca yılanın kafa kısmı "v" konumundadır. Dikkate almak gereklidir. Verdiği mesafe 70 metredir.Saygılarımla

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
asi ustam,yılanlar soğuk varlıklardır ama bunu sevdim.
eşkiyayı değil hükümdarlıığı temsil ediyor.
gönderene,doğusundan geçen yola kaç metre , güney doğusunda 8-9 m de ne var , kilise ,namlı pınar duruyorsa ,tam olarak hangi yönde ve nasıl bir arazi yapısında,yaklaşık mesafeleri nedir,
30-40 adım kuzeyine yürünse nasıl bir arazi yapısı görürüz ,
yine çevresinde,bir kısmı ,buradan görünen,bir kısmı tepelerin arkasında kalan,dere çatlarının hangi yönlerde olduğunu,
tam kuzey batıya döndüğümüzde,yaklaşık 1,5 km. de tarihi bir yapı ne var ,
diye sorsak,bize bilinçli tatminkar cevaplar verebilirmi. kuyusu yakın ama kapalı bilemezler .yakınında küçük ,buradan görünmeyen biraz uzak mesafedeki ana mezarlıklarını biliyormu. en kolayı ,ana büyük akarsu hangi yönde ve yaklaşık ne kadar mesafede yazabilirmi.
sistemli gömüleri var. hesabını bilemeyen,ömrünü geçirir,odaların üzerinde yatar,oturur,bir çöpüne dahi ulaşamaz.odaslarıdamı var diyenler başına baksın,neye benziyor .üçgene değilmi? ne ifade eder.
bölgede bir çoğu buradan görünmeyen noktalarda kaç tane pınar su gözesi var sayısını bile bilemezler.dönemin ana ve patika yolları ,kaç yerde 4 yol haline geliyor,kaç noktada kesişip ayrılıyor,bazen düz bazen virajlı bazen set altlarından geçiyor. buraya yakın kaç yerde bile ana yoldan ayrılan patikalar var. isterlerse yok desinler. onlar bildiklerini yazsınlar gerisini ben tamamlayıp,bölgenin güzergahlarını birlikte çıkaralım,eğer ilgileniyorlarsa.

Üst Alt