Yılan Işareti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yılan Işareti

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
asi ustam,yılanlar soğuk varlıklardır ama bunu sevdim.
eşkiyayı değil hükümdarlıığı temsil ediyor.
gönderene,doğusundan geçen yola kaç metre , güney doğusunda 8-9 m de ne var , kilise ,namlı pınar duruyorsa ,tam olarak hangi yönde ve nasıl bir arazi yapısında,yaklaşık mesafeleri nedir,
30-40 adım kuzeyine yürünse nasıl bir arazi yapısı görürüz ,
yine çevresinde,bir kısmı ,buradan görünen,bir kısmı tepelerin arkasında kalan,dere çatlarının hangi yönlerde olduğunu,
tam kuzey batıya döndüğümüzde,yaklaşık 1,5 km. de tarihi bir yapı ne var ,
diye sorsak,bize bilinçli tatminkar cevaplar verebilirmi. kuyusu yakın ama kapalı bilemezler .yakınında küçük ,buradan görünmeyen biraz uzak mesafedeki ana mezarlıklarını biliyormu. en kolayı ,ana büyük akarsu hangi yönde ve yaklaşık ne kadar mesafede yazabilirmi.
sistemli gömüleri var. hesabını bilemeyen,ömrünü geçirir,odaların üzerinde yatar,oturur,bir çöpüne dahi ulaşamaz.odaslarıdamı var diyenler başına baksın,neye benziyor .üçgene değilmi? ne ifade eder.
bölgede bir çoğu buradan görünmeyen noktalarda kaç tane pınar su gözesi var sayısını bile bilemezler.dönemin ana ve patika yolları ,kaç yerde 4 yol haline geliyor,kaç noktada kesişip ayrılıyor,bazen düz bazen virajlı bazen set altlarından geçiyor. buraya yakın kaç yerde bile ana yoldan ayrılan patikalar var. isterlerse yok desinler. onlar bildiklerini yazsınlar gerisini ben tamamlayıp,bölgenin güzergahlarını birlikte çıkaralım,eğer ilgileniyorlarsa.

Usta roman gibi yazmısın valla, eline sağlık.

burgaz

Kullanıcı
ayni ilan ve oyma.ama ucgen seklinde 3 murc izi var.ne anlama geliyor?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
@burgaz usta sen
1)arazide 3 olanı arayacan
2) yine sende kuyuyu arayacan
3 işaretin olduğu kayayı kasa varmı yokmu yoklayacan. çünkü 3 de var 1 de.

Üst Alt