Yılan Işareti | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Yılan Işareti

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

sevgili asi ustam, neden arazi içine değilde suya bağlantılı yorucu bir uğraş vermişler. demekki ulaşılması istenmemiş. sağdaki yer daha masum olmalı. tam noktasını ve maden olup olmadığı bir kontrol edilse diyorum,nasıl olur.

flash3606

Kullanıcı
Bu kadar basit olmamaliydi bence.
flaş kardeşim basit olduğu kanaatine nereden vardın. önce altta sonra arkaya doğru çizdiğim okları fark etmemiş olmalısın.
zorluğundan sağ kısmı tavsiye ettiğimi de belki yeterince açık yazamadığım için anlaşılmadı demekki. ikizceli

Moderatör tarafında düzenlendi:

flash3606

Kullanıcı
Bu kadar basit olmamaliydi bence.
flaş kardeşim basit olduğu kanaatine nereden vardın. önce altta sonra arkaya doğru çizdiğim okları fark etmemiş olmalısın.
zorluğundan sağ kısmı tavsiye ettiğimi de belki yeterince açık yazamadığım için anlaşılmadı demekki. ikizceli
Sanırım yorumum yanlış anlaşıldı ustam.ben "bu kadar basit olmamaliydi" derken senin yorumun değil suanki ulaşılan sonuç için söyledim onu.yani bu kadar güzel bi işaretin sonucu bu kadar basit degildir başka yerlere bakılması gerektiğini düşünüyorum.senin yorumuna katılıyorum yani ustam. Ha baska yerlerde bi sonuca varilmazsa suyun düştüğü yeri eşmek o zaman mantıklı. Zaten bakıldığı zaman yılan deliğine giriyo gibi bi görüntü var.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
yılanın kafasının karşısında dur, saat 10-11 yönünde bir höyüğün zamanla yayılmış şeklini gör. bunun solu rampadır. üst tarafı ise düzlüktür. bu höyük gibi tepenin en üstüne çıktığında orada kapalı kuyu ara bakalım. doğruysa devamını sonra anlatacam.

seyyah04

Kullanıcı
Bunun için çok fazla yoruma gerek yok..dönem soygunu yemiş bu bölge.eşkıya bölgesi.belgeli yer..

Üst Alt