Yilan, V, Oymalar, Yiğma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yilan, V, Oymalar, Yiğma

adrenalin68

Kullanıcı

konuyu baltalamak istemem ama bir zamanlar benim de bir yılanım vardı... zavallı yılanım

Kervan07

Vip Üye
selamün aleyküm komana ustam. öncelikle çok geçmiş olsun.sağlık en büyük hazine aman dikkat edelim.inşallah tez vakit kazma kürek sallayacak hale gelirsin.
konumuza gelecek olursak mükemmel ve bir o kadarda zor bi yer. bu tarz yerler gösteripte vermeyen cinsten:)
yüklü malzeme olan yerlerde işaretler bir hat şeklinde olur ve her biri farklıdır. kabartma üçgen ilk giriştir ana giriştir.yığmanın altına kadar tünelle gider. yılan olan yerler değerli ve bir o kadarda alınması zordur. tüm şifreler bölgedeki kayaların üzerinde mevcuttur. çok dikkatli incelenmeli ve acele edilmemelidir. bu tarz yerlerin bir çok girişi olur. tuzaklı giriş,uzun bezdiren giriş,sahte giriş ve kestirme doğru giriş. fakat bu girişin işareti uyuyan hayvan veya X olarak şifrelenmiş olur. bu saydıklarım roma tarzı gömüler ve mahzenler için. bir tüyo vereyim; kabartma üçgen ve yılan işaretli kayaların altını bir karış kazın. orda ana kayada kroki mevcuttur yada tablet gibi bir kayada çizilidir.
kal sağlıcakla ustam

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
selamün aleyküm komana ustam. öncelikle çok geçmiş olsun.sağlık en büyük hazine aman dikkat edelim.inşallah tez vakit kazma kürek sallayacak hale gelirsin.
konumuza gelecek olursak mükemmel ve bir o kadarda zor bi yer. bu tarz yerler gösteripte vermeyen cinsten:)
yüklü malzeme olan yerlerde işaretler bir hat şeklinde olur ve her biri farklıdır. kabartma üçgen ilk giriştir ana giriştir.yığmanın altına kadar tünelle gider. yılan olan yerler değerli ve bir o kadarda alınması zordur. tüm şifreler bölgedeki kayaların üzerinde mevcuttur. çok dikkatli incelenmeli ve acele edilmemelidir. bu tarz yerlerin bir çok girişi olur. tuzaklı giriş,uzun bezdiren giriş,sahte giriş ve kestirme doğru giriş. fakat bu girişin işareti uyuyan hayvan veya X olarak şifrelenmiş olur. bu saydıklarım roma tarzı gömüler ve mahzenler için. bir tüyo vereyim; kabartma üçgen ve yılan işaretli kayaların altını bir karış kazın. orda ana kayada kroki mevcuttur yada tablet gibi bir kayada çizilidir.
kal sağlıcakla ustam
Güzel temennilerin için teşekkür ederim ustam
Evet bahsettiğin mevzuları muhakkak degerlendireceğiz, gerçekten karışık ve fazlaca uğraş isteyen bir yer. Arkadaş tan alanın uydu görüntüsü nü istedim derenin ve eski yolun şekline bi bakacaz yilanla uyuşan şekilde bir şablon varsa sistem çözülür. Yok değilse bahsettiğin tarzda bir yol izlenir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Warning

Kullanıcı
Allah cc şafi ismi hörmetine acil şifa ihsan eylesin abim sen üzülme biz varız abim bu arada Levyelik iş varsa ben gelirim :) mekan tamamen sistem gibi burda güzel bı kamp kurulur güzelde işlevsel çözümler öğrenilir

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Allah cc şafi ismi hörmetine acil şifa ihsan eylesin abim sen üzülme biz varız abim bu arada Levyelik iş varsa ben gelirim :) mekan tamamen sistem gibi burda güzel bı kamp kurulur güzelde işlevsel çözümler öğrenilir
Eyvallah kardeşim benim seni buralarda görmek bizi ziyadesiyle memnun edecektir. Bu mekandaki herkes için geçerlidir. Allah cc razı olsun

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Güzel temennilerin için teşekkür ederim ustam
Evet bahsettiğin mevzuları muhakkak degerlendireceğiz, gerçekten karışık ve fazlaca uğraş isteyen bir yer. Arkadaş tan alanın uydu görüntüsü nü istedim derenin ve eski yolun şekline bi bakacaz yilanla uyuşan şekilde bir şablon varsa sistem çözülür. Yok değilse bahsettiğin tarzda bir yol izlenir.

761LNa.jpg
Bir tiyo'dan benden,dereyi bu işarete göre hesapla uyarla,Bence dere burası

Son düzenleme:

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
761LNa.jpg
Bir tiyo'dan benden,dereyi bu işarete göre hesapla uyarla,Bence dere burası
Önemli bi noktaya değinmişsin ustam, ilk gördüğüm de dere veya yol olabileceğini düşündüm, işçilik olduğu kesin bakalım arazide verdiği karşılığı alabilecekmiyiz. Teşekkür ederim

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Ya bu yılan değil omega dır yorumları bence ona göre yapın ben daha sonra fırsat bulunca yazacağım geçmiş olsun doğan abi bu ara görüşemiyoruzda epeydir.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ya bu yılan değil omega dır yorumları bence ona göre yapın ben daha sonra fırsat bulunca yazacağım geçmiş olsun doğan abi bu ara görüşemiyoruzda epeydir.
Teşekkürler Allah cc razı olsun kardeşim
Şöyle diyelim istersen omega yapmış yılan, bence oldu[emoji1]
Bu arada arkadaşlar konu sıcaklığını koruyor, halâ uydu resimlerini bekliyorum gelir gelmez devam inşallah.
Genelde böyle oluyor ,insanlarımızın büyük bir çoğunluğu başladığı işin devamını getirmiyor yada umursamıyor. Amacımız yardımcı olmak, bi hevesle iştahla geliyorlar sonrasında bizim gösteriğimiz gayreti onda biri yok. Ne diyelim kendileri bilir.
Yeni Gelişme olursa burdan devam

grasviti

Kullanıcı
Komana ustam bu isaretler hangi sehirde

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt