Yılan Ve Oymalar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Yılan Ve Oymalar

adrenalin68

Kullanıcı
Arkadaşım bir sürü örneklerini paylaştık ve bende paylaştım yumurtanın içindemidir hayat dışındamı ?
Yumurtanın içinde başlar hayat, Cantar Ustam; lakin devamı için kabuk kırıldıktan sonra dış dünya ile bağlantı kurulur.

adrenalin68

Kullanıcı
Öncelikle burada yorum yapan tüm Ustalarımıza teşekkür ediyorum.
Şimdi, konuda yorum yapan ustalarımızın bir kısmı urası kapak değil yorumu yapmışlar. Kapak veya değil; ben, kapak olduğunu iddia etmiyorum, ama olabilir de belki. Eğer ki kapak değilse burdaki figür ve işaret nedir o zaman ustalarım? Yer ve yön mü verir acep; yahut da kayada çizimi yapıldığı üzere kayanın bitiminde, zeminde bir oda planını mı gösterir? Evet, değerli ustalarım, söz sizin...

adrenalin68

Kullanıcı
kuş kapagın üstünemi oturmuş
burası yılanın u yaptıgı yön mü
yılan boyu ve bu mesafe ilişkilendirilebilirmi
avlanmış yılan kapaktır söylemi varken sizin yılan iki kez avlanmış anlamı ne umarım burda çözüme ulaşırız
nasıl iki kez avlanmış ustam?

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Enson tesmin mevcutmu bolgeye enson nezaman gittin simdi pc den bakip sonuca ulasip yerine gittiindede puffff olduysa hayirli deilmis demekten baska bisi kalmaz once bi yeni foto at da son halini gorelim

adrenalin68

Kullanıcı
Enson tesmin mevcutmu bolgeye enson nezaman gittin simdi pc den bakip sonuca ulasip yerine gittiindede puffff olduysa hayirli deilmis demekten baska bisi kalmaz once bi yeni foto at da son halini gorelim
Ustam yerle ilgili bir çalışma yapılmış da snki buna vakıfmışsın gibi konuşmuşsun. Yer bana 8-10 km mesafede, gitmek sorun değil; bildiğim, tanıdığım bir yer ve mevkii; lakin pazar gününden önce gidemem malesef.

Üst Alt