Yine Aranızdayım.

MAVRAN

Super Moderatör
Bazen bir söz, bir yazı, bir cümle bekler insan sevdiklerinden değer verdiklerinden. Güneşin toprağı kavurduğu zaman tohum bir damla bekler bir orman yeşertebilmek için gökyüzünden, işte bu beklenen bir söz bir cümle bu kadar zor olmaz herhalde bir cümleyi yazmak bir sözü söylemek. Belgi de beklenen bir ormanı içinde saklayan o tohumu toprağa ekmektir. Biliyorsun tohumu elinde saklayanları biliyorsun suyu kırbasında taşıyanları biliyorsun engin dağları olanları da bekliyorsun biri bir yerden başlasın diye beklersin işte bu beklenen . Ben çıplak kayaların üzerinde oturmuş bir hayal kuruyordum, Dostlarım vardı, engin uzsuz bucaksız dağları ve vadileri olan, yine biliyordum arkadaşlarım vardı torbaları tohum dolu serpecek ti rüzgara doğru, ve Emindim kardeşlerim vardı kırbasında su hiç bitmeyecekti suçlayacaktı dağları vadileri ovaları. Ve yemyeşil olacaktı bütün dağlar ovalar ve koca vadi.İşte benim bir hayalim vardı. Ama unuttuğum biri daha vardı beni bu rüyadan uyandıracak bir Abim vardı. Omzuma hafifçe dokunup beni kendime getiren Abim vardı. ABİM İYİ Kİ VARDIN, SAĞOL.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili dostum tamda seni arayacakken açmış olduğun konuyu gördüm daha önceki konun kaldırılnış iyiki kaldırılnış yoksa çok kötü olurdum okusaydım.. senin gibi değerli bir dostumuzu kaybetmek düşüncesi bile bizleri karlı dağların başına sürükler gecelerin ayazı bile yüreğimizi o denli titretmez çok sevindim dostum hoş geldin sefa geldin Mevlam hayırlara vesile kılsın inşAllah...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Tekrar hosgeldin @MAVRAN ustam, neyse ki fazla uzağa gitmedin.
gitmemeliydi gidemezdi.sitemizde hepimiz ayrılsak bile en son neferimiz olmalıydı.
sevgili MAVRAN ustam bütün sitemizin üyeleri önünde, dostluğun kardeşliğin baki olduğunu şahsında gösteren bu kararından dolayı kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.
iyiki bizimlesin.

MAVRAN

Super Moderatör
gitmemeliydi gidemezdi.sitemizde hepimiz ayrılsak bile en son neferimiz olmalıydı.
sevgili MAVRAN ustam bütün sitemizin üyeleri önünde, dostluğun kardeşliğin baki olduğunu şahsında gösteren bu kararından dolayı kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.
iyiki bizimlesin.
sevgili dostlar başka Nerede olabilirdimki, inanın burası son durak. İlki ve alakanıza çok teşekkür ederim bunca övgüye layikmiyim. Doğrusu sizler için fazla birşey yapamıyorum. Ah arkadaşlar keşke zaman olsada sizin için daha çok mesai harcasam.

Kervan07

Admin
Daha önce de aramızdan ayrılmak isteyen hatta ayrılanlar da oldu..onları ikna veya teselli etmek için bir takım yazılar yazardım fakat senin için hiç bir şey yazamadım mavran ustam.
üzüntümü kelimer ifade edemedi ve bu yüzden yazıya dökemedim..
sen sen ol bir daha böyle üzücü yazılar yazma:)
tekrar aramızda olmandan çok mutluluk duydum.
sevgi ve saygılarımla