Yine Bigün Bizim Bahçede Gezerken:) | Define işaretleri ve anlamları

Yine Bigün Bizim Bahçede Gezerken:)

belavino

Kullanıcı
p5bARz.jpg
anlvod.jpg
YdQyvD.jpg
DOY1ly.jpg
EOmLVD.jpg
BOanZG.jpg
VQ9OlR.jpg
1p6bYb.jpg
r054gz.jpg

belavino

Kullanıcı
ustalarım fil olduğunu düşünüyorum 5. resimde daha belli üzerinde murç izleri var ve delikler acılmış artık sonradanmi bilmiyorum sol kısımda ki kafaya tarafında iki taraftada göz gibi net olmasada oyma var yorumlarınızı bekliyorum saygılar...

yoksul

Kullanıcı
bahçen güzelmiş fındıktan sonra kanalın olduğu tarafta iki taşın birleştiği yerin üst taraf kayanın altını bi debert 70 cm kadar bakalım kaya devam ediyormu biliyorsun bizim oralarda kayalar kıymetli,,,, devam etmiyorsa kırar pe yaparsın .sen giresun kümbet yolundamısın

Deathless01

Kullanıcı
Fotolar bende acilmiyor.Benim gibi ayni sorunu yasayan varsa. Admin arakadaslardan rica ediyorum bu sorunu cozmeye calissinlar lutfen. Saygilar..

yoksul

Kullanıcı
bizi m oralarda toprak zayıf ne varsa ve nereden birşey çıkmışsa kayalardan çıkmıştır kayayı ve kayanın altından devamı kayayı iyi araştır cihazla çubukla tokmakla bak bizim kayalar genelde pur kayadır kolay oyulur kapatırlarken ya taş yoprakla ya da horasanla kapanmıştır anlıcan kayanın herhangi bir yerinde farklı sertlikte bir yer varsa kırmaya çalış çıkarsa ne alaa çıkmazsa bir yere pe yapar ocak dikersin kısaca her halukarda kardasın demek