Yonca | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Yonca

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Zebun ustam kime sorsanız yonca dedi o bakımdan yonca dedim

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu aile putu bizans dönemine ait üzerine toprak akmışsa işin zor derine düşmüştür yok akmamışsa 2 metrede bulursun girişi ama resimden anladığım kadarı ile toprak akmış akan toprak eşmede üstüne akma riski var ona göre çalış derinliği tespit edemezsen bu ordaki ana kayada bulunuyor odası burada giriş tarafını ele verecek şey girişin olduğu 30 cm aşağısına kadar keme düzelme olması bu bilgiler sana yardımcı olur kolay gelsin

grasviti

Kullanıcı
Yani o kayanın tam altındami oda var diyorsun ustam

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Yani o kayanın tam altındami oda var diyorsun ustam

Aynen
Kolay lokma değildir ona göre üstad
Ayrıca işaret haç..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grasviti

Kullanıcı
Kanas ustam Aşağı tarfta zaten bir dere geçiyor

grasviti

Kullanıcı
Komana ustam zor lokma değil derken ?

blutx

Kullanıcı
Güzel bir işcilikle yapılmış haç çeşidi işçilik olduğuna göre önmli bi yer için yapılmış mezar olma ihtimali görünüyor benim düşüncem, mezar da alelade bir mezar deyildir düşünüyorum,Komana ustanın dediği zor bir mezar burayı bulmak için uğraş lazım işçilik lazım demek istemiş

MAVRAN

Vip Üye
İşaretin bulunduğu yer tehlike arz edecek boyutta bir yer. Dikkatsiz ve bilinçsizce yapılacak her işlem çok tehlikeli ve üzücü sonuçlarla karşılaşmanızdan endişe ederim. İzinli bir çalışma yapmanız hem sizlerin ve aileniz için çok önemli. ALLAH muhafaza başınıza gelecek bir üzücü olay hiçbir şeye değmez. İşlem yaparken yanınızda yetkililerin olması sizin korkarak değil daha öz güvenle çalışmanız sağlayacak ve başarıya daha güvenle gitmeniz e sebep olacak. Neden yazim: görüyorum ki gizli bir çalışma içindesiniz, son günlerde duyduğumuz acı haberler bizi bir hayli üzdü lütfen birde siz uzmeyin.
mezar kapaģı gibi duran yeri yani işareti olduğu kayayı çok iyi temizleyin ve köşeleri bulun ve öylece resimlerin. Bu yeri çok uzakta olsa gören bir kayalık yüksek tepeler varmı. ALLAH yardımcımız olsun.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Güzel yermiş, hac olduğu na bende kanaat getirdim. Ustaların dediklerini kulak arkası etme. Siz bu taşı zaten uygun bir yere kaldırmış olmalısınız. :) kapak gibi görüpte heycandan uyumamak yerine altında ne var diye bakmadan geçildiğini sanmıyorum. :) Ustaların yorumlarını iyi analiz edip dikkat et. Ve tanımadığın güvenmediğin kişilere yer hakkında bilgi verme. Belliki gözden uzak sağlam kalmış.
Umarım başka birileri farklı yerde çalışıp bunuda buraya gömmedi. Etrafta çalışılmış başka yerler olmadığından da emin ol.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grasviti

Kullanıcı
Hayır o taş hic yerinden kıpırdamadı 2 metre kazidn sonra o taşa ulasildi

Üst Alt