Yonetimden Ricamdir

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Kullanıcı
bu durumdan sadece benim rahatsiz olmam garibime gidiyor demkki bende bir tuaflik var okadar kisinin bunun farkina varmiyor olmasi tuaf verdigim rahatsizliktandolayi ozurdilerim bu konuyuda silin lutfen digerikadar buda gereksiz

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Dostum her şekilde rahatsız oluyoruz
Rahatsız olmamamız mümkün değil
Açık ve net yazıyorum
Amacımız tartışanların bir birlerine küserek buradan en az birinin gitmesini sağlamak
Ya da buna göz yummak olamaz
Amacımız alttan alıp her iki üyemizin de mekanda
Kardeşlik desturu içinde aramızda olmanızı sağlamaktır
Din ve toplum ahlakı dışında cümleler kurulmuş olsaydı
Kim olursa olsun
Sizin ya da bahsettiğiniz arkadaşın gözünün yaşına bakılmaz aramızdan uzaklaştırılırdı
Konunuz bence
Bu mübarek günler hatırına sabır ile ele alınarak çözülebilinir bir durumdadır
@bornovalı ustam ile özelden görüşmem
Tanımam etmem ama
Sizin ile görüşürüm tanırım sizde
Biraz hatırım var ise
Sabır ile bir birinize yaklaşmanızı rica ederim
Bilmiyorum siz @bornovalı ustamızı tanır mısınız
Belkide çok iyi bir dostluk ortaya çıkacaktır
Kim bilir
Muhabbet ve dua ile vesselam

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@kalhiyu merhaba,
bu konuyu yeni gördüm bahsedilen konuyu hiç görmedim.
bir süredir işlerim anlamsız ve tuhaf bir şekilde saçma bir yola girdi foruma pek vakit ayıramadım.
senden ricam, bana özel mesaj ile durumu özet geçip konu linki vermen.
konu nedir şikayetci oldugun kişi kimdir inan bilmiyorum,
ve şunu net söylüyorum, özel mesajını bekliyorum, sen veya diğer kişi her kim ise, hatalı tarafı tespit edip gerekeni yapacağım. kim oldugunu ayırt etmeksizin bu işlemi yapıcam.
bekliyorum.
hayırlı cumalar.

ASİAVCI

Kullanıcı
yanlış anlaşılmalar yanlış anlatımlar hatta yanlış algılamalar her daim olacaktır bunlara sırtını dönüp gitmek yerine iradeli emin bir şekilde devam etmendir KALHİYU ÖZEL RICAMDIR SANA bu gibi olumsuzluklar eninde sonunda bir hale yola girer az sabır bizler için yeterlidir.
konuyu uzatmadan kaldığımız yerden devam ediyoruz ;)

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
@kalhiyu kardesim benden baska rahatsiz olan uok galiba demissin ama kardesim bizlerde rahatsiz olduk ona kalirsa senin konunda benim dosluk adina yazdiim mesajda silinmis onemli deil ama kardesim bilmeni isterim ki bende rahatsiz oldum bornovali arkadasa da iki cift sozum vardi ammavelakin gecenlerde baskalarinin konularina bilmeden benide mudahil edip konuda birinci siraya cikarildim eger o konuda yonetim benim arkamda dursaydi bende senin konunda destekcin olacaktim ama olamadim yine sende kimsin sen ne karisiyorsun muhabbetlerine girmemek icin susmak zorunda kaldim sadece senin yazdiklarini okuyarak begenerek konuyu takip ettim olsun bosver sonunda zaten hersey belli olacak takma kafana hayirli ramazanlar olsun

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Kullanıcı
asiavci ustam yorumunuzu yeni gordum kusuruma bakmayin hayatta hersey mumkun elbette istemesekte oluyor bu tur seyler konuda hakkli yada haksizlik degil melese suikast ustam yonetim sizin benim yada bir baskasinin arkasinda duramaz herkeze adil olmali bazi konular vardir ki sonunu bulamazsin ornegin din konusu ayni dine mensup kisilerin tartismasi uzarda uzar sonu gelmez ama bir taraf inancsiz olsun en fazla surecegi 5 dakika inanmayan keser atar burada rahatsiz oldugum sey karsimdaki adam hoca kuranla konusuyor durum boyle olunca benimde boynum kildan ince ama ne varki konumuz farkli neyse gectik artik takilmaya gerek yok kendimide taca atmiyorum tabi hatta bendede var bu gibi durumlarda dilim biraz sivri geliyor biliyorum ama mumkunoldugunca kimseyi kirmamaya calisiyorum ..