Yorumlar Için Şimdiden Teşekkürler | Define işaretleri ve anlamları

Yorumlar Için Şimdiden Teşekkürler

Treasurehunter

Kullanıcı
img20170628120043-922bf.jpg
img20170628134928-65cff.jpg
20170801121424.jpg
20170801121252006.jpg
img20170628135555.jpg
img20170628120048-e4350.jpg

işaretlerin üstünden ve alttan çekim.

metin77

Kullanıcı
Kare oymadan yuvarlak oymaya giden kanalın uzunluğunu cm kadar yuvarlak oyma yönünde adımla. girişi oralarda olma ihtimali yüksek. diğer resimlerin kare oyma ile bir bağlantısı var mı yazmamıssın o yüzden ilk resme göre yorumum bu şekilde

Treasurehunter

Kullanıcı
Kare oymadan yuvarlak oymaya giden kanalın uzunluğunu cm kadar yuvarlak oyma yönünde adımla. girişi oralarda olma ihtimali yüksek. diğer resimlerin kare oyma ile bir bağlantısı var mı yazmamıssın o yüzden ilk resme göre yorumum bu şekilde
ustam öncelik cevabınız için teşekkürler. diğer resimler aynı yerde alttan çekilen resimler merdivenin alt sağ tarafı derenin olduğu resim tam kare oymanın üstü kare oymanın olduğu kaya dahil ana kayanın üstünde bunun gibi işlenmiş ve parça parça araları da bir el girecek şekilde boşluk var ve hepside işlenmiş ve üzerinde bazı harfler var ustam.
img20170629173618.jpg

Son düzenleme:

metin77

Kullanıcı
İnan resimlerden pek birşey anlaşılmıyor. Kare oymanın üstünde dur ve 4 bir yanı fotoğrafla ve tüm işaretleri bir fotoda göster ve işaretle yerleriniki anlaşılsın nerde ne var bilelim.

Dere dediğin yeri ben otoyol sanmıştım ne Harika bir yermiş öyle. Neresi olduğunu söylersen fırsatım olursa gezip görmek isterim.

Merdivenin ikinci basamağındaki bir küçük oyma var sonradan yapılmadıysa. Merdivenin her basamağına dedektör tut belki hediyesi duruyordur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Treasurehunter

Kullanıcı
İnan resimlerden pek birşey anlaşılmıyor. Kare oymanın üstünde dur ve 4 bir yanı fotoğrafla ve tüm işaretleri bir fotoda göster ve işaretle yerleriniki anlaşılsın nerde ne var bilelim.

Dere dediğin yeri ben otoyol sanmıştım ne Harika bir yermiş öyle. Neresi olduğunu söylersen fırsatım olursa gezip görmek isterim.

Merdivenin ikinci basamağındaki bir küçük oyma var sonradan yapılmadıysa. Merdivenin her basamağına dedektör tut belki hediyesi duruyordur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ustam en yakın zaman da dediğiniz açıdan resimlerle dönüş yapacam size nasipse.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Kıymetli Kardeşim,
Tünelle ulaşılan 2 adet oda gözüküyor.
Resimleme kalitesi ve usulü iyi olmadığı için; şuralara bak diyeceğimiz bir yer göremiyoruz.

Resimlemeyi en yüksek pikselde yapmalısınız.
Yakın-Uzak-Manzara ve 5 cepheden resimlemelisiniz. 200-300 adet resim çekmekten çekinmeyin.
Her yeri herşeyi resimleyin. Eve gelince PC ye atın tek tek inceleyin. Bu resimler içinden resim seçerek konunuzun
sunumunu yapın. Konu incelenme aşamasında sizden şuranın resmi var mı diye resim talebi olur.
Elinizdeki resimlerden seçer yüklersiniz. Konunuz çabuk bir şekilde çözüme kavuşabilir inşallah.
Kolay Gelsin

Treasurehunter

Kullanıcı
ustam yer süperde hem çok zor hem çok kolay aslında ve yorumlar gerçekten çok doğru kader25 ustam tam üstüne basmış bazı şeylerin burada 2 oda var 1. boş 1 i dolu ama aksilikler yakamızı bırakmıyor ustam nasip dicez.

Üst Alt