Yorumlarınıza Sunulmuştur | Define işaretleri ve anlamları

Yorumlarınıza Sunulmuştur

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
zmMDAB.jpg
22alk0.jpg
58yv2q.jpg
7oDLXv.jpg
22al8v.jpg
aoYA35.jpg
aoYAE5.jpg

Selamun Aleyküm;Değerli Ustalarım,Bu resimlerde Zeminaltı Odaları diye açtığım konumun devamı,Burada 500mt karede yaklaşık 1 senedir dağılmış fakat çok güçlü değerli sinyali almıştım,Zaman ayırdığınız için ALLAH TEALA Razı Olsun

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ustam yorum yazdım ve sildim tekrar gönlüm daraldı içim sıkıldı ondan dolayı uzak durman hayırlı olacak kanısındayım hayırlısı olsun inşaallah
Olurmu ustam yanlış olacak ne var sanki,Farkında olmadan canını sıkmışsam kusuruma bakma,Alakası olmayan şeyleri dahi söylesen sanki kalbinimi kıracam

Warning

Kullanıcı
Olurmu ustam yanlış olacak ne var sanki,Farkında olmadan canını sıkmışsam kusuruma bakma,Alakası olmayan şeyleri dahi söylesen sanki kalbinimi kıracam

Sevgili üstadım @Erdem seninle bir ilgisi yoktur sıkıntımın açıklamak istediğim
Paşam manevi olarak içim daraldı sıkıldı onu anlatmak istedim mübarek :) yani orada bir sıkıntı var 3 harfliler açısından gönlüm daraldı onu anlatmak istedim

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Sevgili üstadım @Erdem seninle bir ilgisi yoktur sıkıntımın açıklamak istediğim
Paşam manevi olarak içim daraldı sıkıldı onu anlatmak istedim mübarek :) yani orada bir sıkıntı var 3 harfliler açısından gönlüm daraldı onu anlatmak istedim
Açtığım konudamı bu üç harflileri hissetin!Onların zaten çevremden gittikleri hiç yok,Şunu okuyabilirsin Ayetel Kursi,Nas ve Felak bunları okuman onların verdiği sıkıntıyı atar,ALLAH şahit ki senin sıkılmanı istemem,Şahsen tanışamasakta seni Kardeş gibi sevdim

Warning

Kullanıcı
Allah c.c. razı olsun kap kalbe karşılıklıdır paşam sureleri okuyorum hamd olsun şükürler olsun yanlız şöyle bir açıklama yapayım kimde olursa olsun yanımdan dahi geçse bir kişi bana sıkıntı veriyorlar üstünde olsada o kişinin mekanda dahil olsa bile etkiliyor seninle bir alakası yoktur bunuda mevlam bize nasip etmiş etkiliyor paşam alıştım bende uyarmak amaçlı sıkıntı duyduğumu dile getirdim Allah c.c. şerlerden uzak eyleye cümlemizi

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Allah c.c. razı olsun kap kalbe karşılıklıdır paşam sureleri okuyorum hamd olsun şükürler olsun yanlız şöyle bir açıklama yapayım kimde olursa olsun yanımdan dahi geçse bir kişi bana sıkıntı veriyorlar üstünde olsada o kişinin mekanda dahil olsa bile etkiliyor seninle bir alakası yoktur bunuda mevlam bize nasip etmiş etkiliyor paşam alıştım bende uyarmak amaçlı sıkıntı duyduğumu dile getirdim Allah c.c. şerlerden uzak eyleye cümlemizi
Amin,ALLAH (cc)Razı olsun,Senide tüm sıkıntılarından kurtarsın İnşaAllah

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
kayamı toprak mı anlayamadım. eğer kayaysa horasana benziyor. horasan testi yapmalısın. test olumlu çıkarsa orada bir şey gizlemişler demektir.
Ustam kaya olmasına kayada sondan 2.resimdeki kapama da horasandır,Ayrıca yağmurdan dolayı ıslak kaya,Buralarda çok kuvvetli çekim var ustam noktayı belirleyemedim çünkü nokta vermiyor gümüşler,Dağıldığından sinyal,Ersan ustanın dediği gibide mıknatısı deniyecek fırsat bulamadım

Üst Alt