Yorumlarınızı Bekliyorum. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yorumlarınızı Bekliyorum.

esrarengiz2828

Kullanıcı
resimler komple kayayı alıyo olsa idi tuzağın varlığıda ortaya çıkabilirdi ancak bence açılmaya müsait gibi hiç bişey yapılmasa bile ustalar yolu çizmiş tuzak varsa parada olma ihtimalini doğururki tuzağıda bozmak gerek saygı vede sevgilerimle

esrarengiz2828

Kullanıcı
bd87f53982210173b0de6fc0e842a1bd.jpg
bu taş 30 mt güneyinde.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
buranın üstünde ne var alttaki taş buranın üst tarafınamı geliyor

yoksul

Kullanıcı
Sayın ustam x yaptığım yer kasa olabilir -çizdiğim işaretlere dikkat et o işrete benzer taş veya arazi olbilir veya bir taşın üzerinde sadece o işret olabilir dikkatli araştır yapılan U işreti yön ve mesafe verebilir --Benim şahsi düşüncem hilalimsi bir kayanın üzerinde nokta murç izi var kanatindeyim Oradaki üzerinde X olan yer kapak kasası yanında içerisinde zehir vardır sakın ha solunmaması gerekir kurtuluşu yoktur çok iyi havalandırılıp maskeyle girilmeli diye düşünüyorum

esrarengiz2828

Kullanıcı
soygun yemis bir yer urasmaya denmez bu yerler burda ne tuzak nede ir sey kalmis acilan mezara sateh ,,hac,,muhurunu vurmuslar.
Bu tip yerleri görürgörmez tek resimle nasıl anlarız ustam bilgilendirirseniz seviniriz saygı vede sevgilrle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ersan

Vip Üye
ustam hac isareti var bu demeki roma lilar ustam mezarlarini cok buyuk kalitede yapik nic bir isaret koymazmislar nedense o zamanda ayni buyle soyguncular varmis ama ozaman da guzel cubuk kulanalan varmis ,,hemde ,,kemikten yapilma cubuklar bosluk icin ve buyle boslu buldumu odayi icerdeki cesedi atik kendi insanin cesedini koyuk kaparmislar ve mezarlara saygisi oldundan dolayi hac muhuru yapilirmis saten burda arkadaslar hac gurdu bu mezar muhurlu deyik geik geciyorlar ve cook guz unde bir yer senelerce buraya hic merakli olan bakmasin olmaz buyle cok yerlen urastimiz seyler ustam ondan diyorum.

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam hac isareti var bu demeki roma lilar ustam mezarlarini cok buyuk kalitede yapik nic bir isaret koymazmislar nedense o zamanda ayni buyle soyguncular varmis ama ozaman da guzel cubuk kulanalan varmis ,,hemde ,,kemikten yapilma cubuklar bosluk icin ve buyle boslu buldumu odayi icerdeki cesedi atik kendi insanin cesedini koyuk kaparmislar ve mezarlara saygisi oldundan dolayi hac muhuru yapilirmis saten burda arkadaslar hac gurdu bu mezar muhurlu deyik geik geciyorlar ve cook guz unde bir yer senelerce buraya hic merakli olan bakmasin olmaz buyle cok yerlen urastimiz seyler ustam ondan diyorum.
ustam yalnız o kapak gibi olan taşın üstündeki haç değil çarpıdır çarpıda tehlikeyi simgeler bi çok kitap ve bilgide görmüşlüğüm vardırki anlaşılması için yinede resimler komple olmalıdır bence saygı vede sevgilerimle

Üst Alt