YORUMLARMİSİNİZ? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

YORUMLARMİSİNİZ?

TRUVA

Admin
Bu sebepten dolayı arkadaşın heves etmesini istemedim. Alan hem iç açıcı hem üzücü. Aşırı iş ister. @Kader25 ustamın da dediği gibi pagan olması moral bozucu.
Zaten @TRUVA ustamın bu konuda zerre vicdanı kalmamış hemen noktayı gösteriyor diyor git kaz. Ahhh senin o bidon bi elime geçse de noktayı göstersem 😂😂😂😂😂
Usdat gunahimi aliyorsun bak. Ben hic bir zaman kaz demedim. Sadece hedefi isaret ettim. 🤣🤣 Hedefte kolayda birsey kalmissa konu sahibi bakar inceler islem yapmak yada yapmamak kendisi bilir .Ben deli usulü yön veriyorum. Deli ile yatan şaşı kalkar demisler 🤣🤣🤣🤣🤣 dikkat et

TRUVA

Admin
Mekân ustaların dediği gibi muhteşem ve çok zor araştırmak lazım benim gördüğüm bir işaret burası seni aşar ve çok tehlikelidir git derenin karşı tarafında araştır orda az ama öz bir malzeme var o sana yeter diyoruz
Derenin karsini gorebilirsek soyledigini isaretliyecez nasipse bekliyoruz

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Usdat gunahimi aliyorsun bak. Ben hic bir zaman kaz demedim. Sadece hedefi isaret ettim. 🤣🤣 Hedefte kolayda birsey kalmissa konu sahibi bakar inceler islem yapmak yada yapmamak kendisi bilir .Ben deli usulü yön veriyorum. Deli ile yatan şaşı kalkar demisler 🤣🤣🤣🤣🤣 dikkat et
Neyse yine vicdanlı davranmışsın ustam 🤣🤣🤣🤣🙂🤣