Yorumunuz Nedir?

oguzseval.simsek

Kullanıcı

ustalarim foto gayet açık yorumunuz nedir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

PesimisT

Kullanıcı
ustalar dururken benim yorumlamam abes kaçacaktır lakin acemi usulü gördüğümü söylemek istedim.su akıntısı (dere vs.) ve mezarlık arasında yüksekçe muhtemel 2 katlı bi yapı ev veya kümbet gibi, ve bitişiğinde ekili araziye uygun biz zemin ve ekin arazisinin alt köşesi önem arz ediyor bayrak figüründen yola çıkarsak.
kolay gelsin

wolf_52

Kullanıcı
yapıya sırtını daya sağ tarfında,dere solunda mezarlık alanı mezarlık alanıyla evin duvarı arsında mahsen girşi var merdivenle inilir ve,anahdar resmi vermiş,ya şifdedir yada tılsımdır,bu yapıyla mezarlığı bulmanız gerek..:)

NOVANDA

Kullanıcı
her kim buldu yada elinize nasıl gecti bilmiyorum ama sonuna kadar gercek diyemesek bile çizim herşeyi çok iyi bilen birisinin elinden 0 hatalı çıkmıştır. Bütün ayrıntılar mevcut ders niyetine okutulur

Son düzenleme:

ersan

Admin
ustam ordaki yer kale mi ne nedense burda bir kilt isareti var ve 7 tane odadan basediyor er odaya geciste tuzak var diyor bu kilit isatereti demeki devlet gumusu buyle yerde cok kuycuk cansiz isaretler arayacan hepsi de birbirine yakin en buyuk isaret 3 cm ni gecmez dikatli olmak gerekiyoir tam 7 dinci odanda kaliyor aradin malzeme .

akinaral

Kullanıcı
ustalarım bi fikir beyan edeyim sanki güneşin o konumunda alanda bir yer işaret ediyor gibi güneş o konumdayken bakmak lazım gibi.