Yrd. Doç. Dr. Mehmet Altuğ Ve Arkadaşlarının Buluşu Patent Aldı

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
İnönü Üniversitesi Malatya Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojileri Programı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Altuğ ve arkadaşlarının "Kayısı Çekirdeği Kabuğu Parçacıkları Katkılı Polipropilen ve Üretim Yöntemi" adlı buluşu patent aldı.

İnönü Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Altuğ, Gazi Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Abdülmecit Güldaş ve Karabük Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Metin Zeyveli tarafından geliştirilen ve çalışılan "Kayısı Çekirdeği Kabuğu Parçacıkları Katkılı Polipropilen ve Üretim Yöntemi" adlı buluş, Türk Patent Enstitüsü tarafından patent almaya uygun görüldü.

Üniversitemiz Malatya Meslek Yüksekokulu öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Altuğ'u ve arkadaşlarını kutluyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.
Alıntı Merkezi:

wolf_52

Kullanıcı
Sanayimize hayırlı olsun inşAllah... yeyilebilecek bişey olaydı eyiydi...:(
bu güzel buluş için tebriklerimi borç bilirim konu sahibi kardeşime teşk ederim. lacivert24 ,hocam aliveli ustamızın aklı fikri parada,kefenin cebi olmadığını siz uygun bir dille izah ederseniz çok makbulle geçeckdir allah razı olsun şimdiden....

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Abi yapmayın
Ben bu çalışmada basit bir danışmandım
Resmiyette bile yokum
Sadece kivreye bir iki fikir verdim
Ama yeni bir çalışmamız var
O zaman kefende dahil
Her yeri doldururum
Mezar işaretimin ve haritasının burdan yayınlanmasını vasiyet ederim

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Abi yapmayın
Ben bu çalışmada basit bir danışmandım
Resmiyette bile yokum
Sadece kivreye bir iki fikir verdim
Ama yeni bir çalışmamız var
O zaman kefende dahil
Her yeri doldururum
Mezar işaretimin ve haritasının burdan yayınlanmasını vasiyet ederim

Dostum Allah gecinden versin de.. sanada dede mezarı yakışır yani...:D hani o şelalesi olan derenin omega yaptığı tepenin doruğunda başında anıt ağacı olan kudüs istikametinde yirmibir adımda kızılcık ağacı bulunanından... üfffffffffffff..............

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Dostum Allah gecinden versin de.. sanada dede mezarı yakışır yani...:D hani o şelalesi olan derenin omega yaptığı tepenin doruğunda başında anıt ağacı olan kudüs istikametinde yirmibir adımda kızılcık ağacı bulunanından... üfffffffffffff..............
Olmazsa abi
Biz bu işi tümülüse bağlıyak
Benim kemiklerimi tümülüs paklar[emoji2]

wolf_52

Kullanıcı
:D:D

Olmazsa abi
Biz bu işi tümülüse bağlıyak
Benim kemiklerimi tümülüs paklar[emoji2]

rüşdü ustam, sen küçükken kaç yaşındaydın :p:Dbu para hırsı nı senin bu fotorafı fördükden sonra daha iyi anladım,lacivert24 hocam sağ olsun saklamış benim için.....