Yuvarlak Delikler Oymalar | Define işaretleri ve anlamları

Yuvarlak Delikler Oymalar

yfree

Kullanıcı
BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ ACABA YENİYİM BU KONULARDA

tuncers

Kullanıcı
kardeş yuvarlak oymalarla fazla uğraşma bence yoksa buralarda ömrünü çürütürsün bi yuvarlak oyma için ömrünü verip de bişey çıkaramayan çok adam gördüm ama sen illa şansımı denek istiyorum dersen de oymalarının yakınlarını bi yokla derim..

yfree

Kullanıcı
kardeş yuvarlak oymalarla fazla uğraşma bence yoksa buralarda ömrünü çürütürsün bi yuvarlak oyma için ömrünü verip de bişey çıkaramayan çok adam gördüm ama sen illa şansımı denek istiyorum dersen de oymalarının yakınlarını bi yokla derim..

yfree

Kullanıcı
yok yuvarlakla uğraşmıyorum ama 2 tane ayak izi var orada yanında

akinaral

Kullanıcı
göz yanılmasımı yoksa resimin fluluğundan mı ama gözüme takılanları çizdim? doğalmı işaretmi bakın derim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bulgulara uygun çekimler almamışsın kardeşim.
önemsiz değiller. kayaların üzerindeki bulguları açık ve anlaşılır şekilde net görünümü sağlanmalı.
sonra kayaları her yönden açıklarından görülebilecek şekilde alınmalı.

üst oymanın yanında sanki bir kalp. solda yine mihraba benzer oyma vs . vs. bu bulguları net vermezsen ve geniş açılı paylaşmazsan yardımcı olamayız. sadece burada odasından mezarına kadar yerler çıkma ihtimali yüksek. sağlıcakla.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Bende su son resimdeki yon veren centigin hagi tasta oldugunu merak etmior degilim ikizceli ustamin demesiyle resimleri taslari alarak ve etraglica cekersen mezarin nereye. yada nerden acilacak oldugunu gorebilme imkanimiz dogacaktir bence guzel yer saygi vede sevgiler

bismillehirrahmenirrahim

Mirkut

Vip Üye
Ustam yeriniz guzel burada mezarlar ve oda mevcut hatta 3. Resimde saga dogru 100 150 metre mesafede guzelbir kabartma dahi belkide bu kalp. Olur bulabilirsiniz. Ikizceli abinin cizdigi yonleri ve genis acili resimleri paylasirsaniz nokta yapacak yerler insallah karsiniza cikar. Son resmide uzatlktan cekebilirseniz makbule gecer. Selametle