Yuvarlak oyma içinde dikdörtgen oyma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yuvarlak oyma içinde dikdörtgen oyma

**seyyah**

Kullanıcı
Çizgi güneydoğuya doğru

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220103-234935_Chrome.jpg
    Screenshot_20220103-234935_Chrome.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 16

KANAS_USTA

Admin
Guney-guneydogu İstikametinde 22 adıma bak hendek yahut tas birikintisi gibi emare verir.
Bir diğer ozel nadir tarafida kapi tam burada demektir iki turlu degerlendir. Arazi önceliği ele verir.
Bir de derede üzerinden su aşıran kaya varsa gerek ona gerekse bu oyma içindeki çizginin altına degerli bakasın.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Haklısın usta benim prensibim değıil başka konu içinde resim paylaşmam kanas ustanın isteği üzerine resim paylaştım.

Sende haklısın. Fakat şahsına ait konu açarsan daha verimli sonuç alırsın. Kusura bakmayasın, senin menfaatin için yazdım. Hakkını helal et.

**seyyah**

Kullanıcı
Sende haklısın. Fakat şahsına ait konu açarsan daha verimli sonuç alırsın. Kusura bakmayasın, senin menfaatin için yazdım. Hakkını helal et.
Ustam kusura bakılacak bir durum yok elbete sitenin kuralları var yonetimi var her kafaya esilen yazılmaz ustamız sağolsun bilgi paylaşmış o heyecanla bende direk girdim ama şu varki herkes bildiğini ve tecrübelerini paylaşırsa bu yolda yol alınır. Bencillik etmemek gerek bilgi paylaşıldıkça bilgi olur yoksa kitap yüküyle dolanıp dururuz selam ve saygılarıma .