yuvarlak oyma ve oturma yeri | Define işaretleri ve anlamları

yuvarlak oyma ve oturma yeri

serbela

Kullanıcı

üst üste konulmuş büyük kaya kütleleri ustalarım su dolu olan oymanın döküldüğü yerde boşluk sesi var altıda biçilmiş bi yapı yorumlarınız için şimdiden teşekküler...

serbela

Kullanıcı
Cevap: yuvarlak oyma ve oturma yeri

eyvallah ersan ustam bu sunakların 30mt sağında 3 kare oyma daha var ve 20 mt üstünde güneş gibi bi oyma daha var amann ustam varda var :D ben neyi atacağımı şaşırdım valla okadar çokki yine bu oymaların 60 mt altında kis içine yerleştirilmiş loğ taşı var yalnız kare oymanın birinin içinde yuvarlak oyma var bu ne anlam taşır ?

ersan

Admin

slm serbela usta kare icinde yuvarlak oyma var demisin -bir oda mezarin var -bir hanimin .o kare oymalari bir resimlesen bir gursek usatalarimizlarlan bu yerde bu karelerin etrafinda bosluk ara cubuklarlan 3 tane odan var hepside birbirlerine bali .

serbela

Kullanıcı

o tarafta bi kaya daha var ve kayanın altında düz bir kesme mezar büyüklüğünde bir taş var ve 15 sonrası boş görünüyor oranın üzerindeki kayayı krikoyla düşüreceğim tahminimce bi mezarı buldum oda o yön veren sorduğun yer ... tabikii o kareyi yükleyeyim hemen

serbela

Kullanıcı

Oymalar kalıteli bence.

eyvallah ustam evet kötü yapılmamışlar ve buradaki bukadar fazla işaret beni çokkk huylandırdı 10 dönümlük arazide 15 kadar daha fazla değilse tabiki işaret var...

serbela

Kullanıcı

slm serbela usta kare icinde yuvarlak oyma var demisin -bir oda mezarin var -bir hanimin .o kare oymalari bir resimlesen bir gursek usatalarimizlarlan bu yerde bu karelerin etrafinda bosluk ara cubuklarlan 3 tane odan var hepside birbirlerine bali .

buyrun ersan ustam

ersan

Admin

ustam tam sen burada kaya mezarlindesin acaba zengin olani nerde. ta kaliteli isaretler ara mesela--hayvan --isaretleri .ustam bir hayvan isareti istedim saniyede ta buldun burada is cikar gayri.

kaplumbayin altinda bir kare var belkim giriside olabilr bu yerden.

Son düzenleme: