Yuvarlak oyma | Define işaretleri ve anlamları

Yuvarlak oyma

Rojen1

Kullanıcı
Arkadaslar kafam kadar buyuk bir oyma yerde sabit kayada kazdikca asagiya degil ama yana dogru gidiyor bilgisi olan varmi nedir bu

Ekli dosyalar

• IMG-20230105-WA0009.jpeg
    IMG-20230105-WA0009.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 26
  • IMG-20230105-WA0011.jpeg
    IMG-20230105-WA0011.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 25

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Öncelikle foruma hosgeldiniz
Bu çukur dedigimiz sunak ic kismi tam gozukmuyor temizleyipte ic kismini gözükmüyor sonra bu sunagii olcumleme yaptınnız mi capi derinligi birazda soyle üç beş metre geriden çekilmiş foto ustalarimiz cogunlukla tek fotoya bakmiyor bilgilerinize teşekkür ediyorum iyi forumlar

priapostt

Kullanıcı
sunağın içi doluysa bir temizle bakalım. pointerin varsa onla kontrol ederek boşalt. kayalığı dedektörle bi dolanmakda fayda var.

• Beğen
Tepkiler: nik

KANAS_USTA

Vip Üye
Arkadaslar kafam kadar buyuk bir oyma yerde sabit kayada kazdikca asagiya degil ama yana dogru gidiyor bilgisi olan varmi nedir bu
Eyvallah da geriden resimlesen görsel ve açıklamalarla (yön metraj yuzey bilgisi...) eklesen fena mı olurdu vesselam..

Son düzenleme:

TRUVA

Admin
Bu görselin üzerinde net yönleri çiz. Içerden yana doğru gittiği yönü işaretle hangi yöne gidiyor .birde bulunduğu konum ve çevresi bilgisi ver. Neler var kısaca yaz .

Rojen1

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Bu çukur dedigimiz sunak ic kismi tam gozukmuyor temizleyipte ic kismini gözükmüyor sonra bu sunagii olcumleme yaptınnız mi capi derinligi birazda soyle üç beş metre geriden çekilmiş foto ustalarimiz cogunlukla tek fotoya bakmiyor bilgilerinize teşekkür ediyorum iyi forumlar
Aleykum selam.hayir herhangi bir.ölçüm yapmadım ama bir insan kafasi rahat girebilecek düzgün simetrik.bir sekilde oyulmuş kazdikca isaretledigim yone dogru gidiyor kazdigim yonde 200m ilerde.dag var. Yarin gidecegim yeni fotolar cekip atarim her acidan cevplar icin tesekkurler
Bu görselin üzerinde net yönleri çiz. Içerden yana doğru gittiği yönü işaretle hangi yöne gidiyor .birde bulunduğu konum ve çevresi bilgisi ver. Neler var kısaca yaz .
Elomde.video var ama.konustugum icin atamadim atsam sorun.olurmu

Ekli dosyalar

• IMG_20230107_195804.jpg
    IMG_20230107_195804.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 20

Rojen1

Kullanıcı
Selamün aleyküm

Üst Alt