Yuvarlak Oymalar .detaylı Ve Bol Görselli . Ustalardan Yardım Bekliyorum . | Define işaretleri ve anlamları

Yuvarlak Oymalar .detaylı Ve Bol Görselli . Ustalardan Yardım Bekliyorum .

htmxc123t

Kullanıcı
Selamün aleyküm ustalarım yer iç karadeniz tarafında kalıyor . Çok önceden şehir olarak bilinen bir yer . Çevresi arazi ve toprağı mahsule çok uygun , dibinden dere geçiyor . Yardımlarınız bekliyorum .

ihtiyar45

Vip Üye
Selamün aleyküm ustalarım yer iç karadeniz tarafında kalıyor . Çok önceden şehir olarak bilinen bir yer . Çevresi arazi ve toprağı mahsule çok uygun , dibinden dere geçiyor . Yardımlarınız bekliyorum .

Değerli kardeşim senin yerinde olsam hemen boşluk bakardım,yerin çok güzel.Saygılarımla.

htmxc123t

Kullanıcı
Değerli kardeşim senin yerinde olsam hemen boşluk bakardım,yerin çok güzel.Saygılarımla.
Ustam çok sağolasın lakin biz bu işe yeni giren elemanlarız , bize sizin gibi kişiler desin ki "kayanın 15 metresinde ara - arazide ara - karşısındaki şuraya bak " yoksa paso kas geliştiririz orada . Saygılarımla sevgili abim .)

ihtiyar45

Vip Üye
Ustam çok sağolasın lakin biz bu işe yeni giren elemanlarız , bize sizin gibi kişiler desin ki "kayanın 15 metresinde ara - arazide ara - karşısındaki şuraya bak " yoksa paso kas geliştiririz orada . Saygılarımla sevgili abim .)

Sevgili kardeşim 1.oyuğun olduğu kayanın üzerinden bak 2.üzerinde insan olan tepenin üzerinden bak.Saygılarımla.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

ve aleyküm selam hemşerim. aramıza hoş geldin.
ihtiyar45 ustamızın işaret ettiği gibi yerilerin de gizemler mevcut.
burası bir yığmayı andırıyor. sol kısmındaki kayalarda uzak görünümlü olsa dahi beni es geçmeyin sakın der gibi. ayrıca sol altta bir diğer resimde görülen çukurumsu yerdeki kayanın olduğu yerde ihmal edilmemeli.

burası bölgenin babası konumunda. açığından bu kısımdan bir çekimi varsa giriş veya girişleri daha iyi anlamak mümükün. dar bir çekim olması kayanın bu kısmının bütün olarak görülmemesi nokta veya noktaların tam anlaşılmasını biraz engellesede ,dik çizdiğim çizgilerin önünden ,sağ çapraza çizdiğim ok istikameti olan ön bölümden zeminden yapılacak boşluk tespitiyle yakalamak gerekir. birde sağ istikametinde başka dikkat çeken bir yer varmı diye incelemekte fayda görüyorum.
sitemizin yeni üyesi olman hesabıyla,boşluk tespiti konularınıda incelemeni özellikle tavsiye ediyorum.
yalnız bu kayaya bağlı gizemin karşılığının hayli zorlu olduğunu da peşinen söylemek isterim.
sağlıcakla selametle.

wolf_52

Kullanıcı
ihtiyar 45 ve ikzceli ustamın dikkat çekdiği nokda güzel duryor, tepcik yığma, daha yakın detaylı fotorafı varmı??

htmxc123t

Kullanıcı
Ustalarim yorumlariniz için cok sagolun istediğiniz resimleri atıcam yorumlarınızı bekliyorum . Saygılar

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
iki yuvarlak oymanın arasını ölç daha yuka olan oymayla üçgen yapıyorlar iki yuvarlağı bulmuşşun tek olanınıda bulursan tek olanda iş var ikncsi derede kazan göllerini bul dereye karışan küçük dereleri kaynak sularını bul derede bir kayada işaret var şelaledeki koltukta ne var

Üst Alt