Yuvarlak Oymalar .detaylı Ve Bol Görselli . Ustalardan Yardım Bekliyorum . | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Yuvarlak Oymalar .detaylı Ve Bol Görselli . Ustalardan Yardım Bekliyorum .

htmxc123t

Kullanıcı
güzel kardeşim,işçilikleri belli ama,maalesef, tam noktayı veren görünüm yok.
paylaştığın yerler de düşündüğünüzden daha kapsamlı belirli noktalar mevcut.
bunların her birini , ayrı konu halinde açmak ve detaylı çekmek gerekir. doğuda dediğin kaya dahil.
bunlar oda mezar türü. bunlar da tünel başlangıcı ,net olarak belirlenmeli ki bir tasarruf düşünülebilsin. yoksa boşuna zaman kaybından başka bir kazanım olmaz.
ben sana bir yer paylaşacağım. öncelikle buradaki sıfır başlangıçları ve odaları tespit edebilecekmisin. sana kesin yer. ayni binaya girer gibi,dış kapıdan,koridor geçerek odaya ulaşılacak. boşluk tespitiyle belirleyebilirsen, gerekli işlemleri yapar ,haydi bismillah dersin. yoksa binanın girişi dururken,tahmini hesaplarla ,rast gele duvarlara yürümeye kalkmak ,ancak macera yaşatır.

kırmızı çizgi paralelinde kayaların önünden tünelleri bulman gerekir. umarım anlatabilmişimdir.
sağlıcakla.
ikizceli ustam sizin bilginize gerçekten hayran kaldım .. Başkaları tarafından açılan tüneli bulduk üstü branda ile kapatılmış ... İçerisi toplanmış mı toplanmamış mı bilemiyorum ama dediğiniz yer kaya emzar

55ahmet

Kullanıcı
sana tavsiyem yuvarlak oymaların uzaklarında arama en uzak 5ve 10 metrede giriş olur genelde altındadır kanal oyması ara mezar altında çıkar

Üst Alt