Zamanı Ve Konumu Müsait Olan , | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Zamanı Ve Konumu Müsait Olan ,

MAVRAN

Vip Üye
muhterem arkadaşilarım, samimi düşünce ve duygularınıza kalbi teşekkür ediyorum.
yaş altmış.daha çok iş var gibi görünsekte vücut artık yorulmuş. zor gelen bir yerden geçerken, bir elin uzanması yardımcı olması için etrafa bakmak gibi bir şey benimki.
FENERLİ USTAM,ALLAH a çok şükür iyiyiz. inşaallah sizin durumlarınız da gönlünüze göre olur.
BOZKURT kardeşim, olduğum yer,adeta bir eğitim alanı gibi,meraklısı için çok uygun.
MAVRAN USTAM bizde her yer fındık bahçesi. ben zaten tek bir bahçeye indirdim. 40 dönüm kadar. ev de içinde . ama biliyorsunki sezonunda gerekli çalışma yapılmadan bir şey meydana gelmiyor. sağlıcakla kalınız.
Ustam imkan olsa da siteden şöyle 10-15 arkadaş toplansak gündüz fındık toplardık gece anılar paylaşır sohbet ederdik hem tanışır hemde senin işini görürdük, daha gençsin ustam sende çok iş var salma kendini.;););)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Ustam imkan olsa da siteden şöyle 10-15 arkadaş toplansak gündüz fındık toplardık gece anılar paylaşır sohbet ederdik hem tanışır hemde senin işini görürdük, daha gençsin ustam sende çok iş var salma kendini.;););)
MAVRAN USTAM 10 KİŞİ YETER. güzel bir temenni ama maalesef olabilirliği biraz zor.
ANKARALI kardeşim,senin gibi dostumun varlığı bile beni uçurmaya yeter.gönüller bir olsun.
isim telaffuz etmiyorum ama bazı dostlarımız sağ olsunlar sanırım yalnız bırakmayacaklar. hayırlısını diliyorum. hepinize teşekkür ediyorum.

wolf_52

Kullanıcı
sayın abim, işciden yana sıkıntın varsa, san dayı başnın telini ulaşdıra bilrim,takiben ben her sene 13 kişi alıyorum,50 dönümde bende var.işmi göryüorlar... 8 senden beri aynı dayı başından alıyorum... bizim sülalenin tüm yerlerini bu sezonluk işciler topluyor her sene hemen hemen, amcamın benim ve halamın yerlerini..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sevgili hemşerim,çok teşekkür ederim.
bende en son 9 sene bir kişiyle devam ediyordum. viran şehi,rli, idi.geçen sene rahmetli olmuş.
biz sizden biraz daha geç topluyoruz.sahil bittiği zamanlara denk geliyor. giresun ordu bölgelerinden bizlere sevk ediyorlardı. bu sene nasıl olur kimden alırız bilmiyorum. çocuklara verdiğim yerler komşular vs. bende bayağı bir iş oluyor. komşular çok yük oluyor. bende evin altında iki oda var onlara tahsis ediyorum. bu sene bir komşuya daha evin altından odalar hazırlattım. belki iki ekip alabiliriz. önümüzdeki zaman içinde ararım fikirleşiriz inşaallah.sağlıcakla...

wolf_52

Kullanıcı
sevgili hemşerim,çok teşekkür ederim.
bende en son 9 sene bir kişiyle devam ediyordum. viran şehi,rli, idi.geçen sene rahmetli olmuş.
biz sizden biraz daha geç topluyoruz.sahil bittiği zamanlara denk geliyor. giresun ordu bölgelerinden bizlere sevk ediyorlardı. bu sene nasıl olur kimden alırız bilmiyorum. çocuklara verdiğim yerler komşular vs. bende bayağı bir iş oluyor. komşular çok yük oluyor. bende evin altında iki oda var onlara tahsis ediyorum. bu sene bir komşuya daha evin altından odalar hazırlattım. belki iki ekip alabiliriz. önümüzdeki zaman içinde ararım fikirleşiriz inşaallah.sağlıcakla...
tamam sayın abim, sen nasıl uygun görürsen..

Üst Alt