s.a ustalar yuvarlak oyma ve çevresindeki farklı şekiller. | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

s.a ustalar yuvarlak oyma ve çevresindeki farklı şekiller.

karainci78

Kullanıcı
Cevap: s.a ustalar yuvarlak oyma ve çevresindeki farklı şekiller.

yok usta X olarak degil cizim yaparken kullandıgım bişi o silmeyi unutmuşum kusura bakma :))

İRON

Kullanıcı

fakirbaba şimdi koltuk dediğin taşın üçgen ucuna bak sonra üçgen taşın üçgen yönüne bak sonra seni üçgenler götürecek yürüyerek zaten. Ama öncelikle başlangıcı o noktada yapki. elinde bir kağıt ve birde sermayeniz olsun. Bunlardan ziyade tek yer tabikide orası değil. Medli ustamızın dediği gibi tepeyede çıkacağız daha. Size tam adım mesafe tam adım yönde vereceğim. İnanın tek yılan resmi paylaşmıştınız. İşte o bölgeden sonra en başta gelen bölge burası olmalıydı. O yılan gitti burası bari değerlendirilsin.
s.a mubarek usta içinizden beni ne kadar desteklediğiniz az çok burdan sezebiliyorumm.güzel vede ince düşünceniz için çok tşlr..mubarek koltuğun sivri cunu az çok kafamda canlandrıdım.ve dikkaet edersen ucu neredeyse tam olarak bitrinci yuvarlak oymanın tama akarındaki kanalın önunu gösterir vaziyette.bunu şimdi fark ettim.koltuğun sizvri ucuna bakın dedğiizden sonra kafama yattı.ee ne demişler el elden akıl akıldan ustundür.tşlr.mubarek evet bir ara tek yılan resmini paylaşmıştım haklısın inş ilerki zmanalardada burdada paylaşacam.hem biraz bilgimniz geniler hemde güzel bir yılan figürü görme şansımız olacak.beljkide görmeyenlerde vardır.usta o yılanı öle kolay kolay bırakırmıyım inanırmısın o yılan için civar illerden gayri muslim bile talip.inş onada bahar yında bakacaz..ivet haklısın burası en öncelikli yer olması grekirdi.lakin ben daha bu sitelere uye olmadan önce butun oymaların yuzde 90,ı boş olduğunun kanısındaydım taki üye olup öğrenne kadar.iyikide uye olmuşum silerden faydalanıp az da olsa çokta olsa sizleri tanıma fırsatım olmuş.hamdolsun çok şükür rabbimize..usta tepeden amedli ustanın ile sinde bahsetmek istediğiniz nasıl bir tepe yada tepecekiten bahsediyorsunuz...işin doğrusu o derede daha öle tepe yada tepecik göremedim kim bilir belkide dikkat etmedğimdendir.inş bir dahaki sefrde dikkatlice bakarımmm.mubarek usta yorumnuz vede görüşleriniz çok tşlr..sağolun varolunuz...saygılar sevgiler...selametle kalınız....:rolleyes::)

İRON

Kullanıcı

sevgili karainci usta benim görüşüm bu çizdiğim yerlerde iş bitiyor.eğer iki yerde para var ise buralarrdan işaretlediğim yerlrden şüpheleniyorumm.çünkü orda sıralı 4 adet dikili kaya ile karşısındada iki adet ufak taş var.yani sanki meaarı vermişleri oda üzerinden bakalım bizleri neler bekliyor.hayırlısı diyelim hayırlı değil ise de rabbim hayra çevirip öle nasip eylesin diyorummm.kare içine aldığın yere pek dikkaet emedim zaten orası derenin ust kısmına düşüyor.yani dereni il girişi gibii.saygılar sevgiler....image

karainci78

Kullanıcı

evt usta yalnız ben giriş olabilecegi ihtimali üzerine ve tek girişten coklu yerlere acılabilecegi durmunuda degerlendirmeni temenni ederm saygılar...(( ayrıca buraya biraz mesafelide olabilir bilemiyorum ama buraya benzer bir yer daha olma olasılıgını göz önünde bulunduruyorum istersen bi arastır duruma göre ikinci bi yer varmış gibime geliyor sanki bulmacanın eksik yanları var diye düşünüyorum !! allah yardımcın olsun ...

İRON

Kullanıcı

evt usta yalnız ben giriş olabilecegi ihtimali üzerine ve tek girişten coklu yerlere acılabilecegi durmunuda degerlendirmeni temenni ederm saygılar...(( ayrıca buraya biraz mesafelide olabilir bilemiyorum ama buraya benzer bir yer daha olma olasılıgını göz önünde bulunduruyorum istersen bi arastır duruma göre ikinci bi yer varmış gibime geliyor sanki bulmacanın eksik yanları var diye düşünüyorum !! allah yardımcın olsun ...
valla usta hakılısn amin.çok karmaşık bur yer burası.benim sadece kafamı karıştıran koltuk taşı ile gölgemin uzerine düştüğü u harfındaki oyma kanal gibi işaret.ne amaçla acaba kullanılmış olabilir tunel mi mahsen mi yer altına inen bir yol mu???????? çıkaramadım gittiii.önce o şüphelendiğim yerlere bakacam ondan sonrası diğerlerine bakacam.....muabrek çok tşlr.sağol varol...:rolleyes:

İRON

Kullanıcı

s.a ustalar bu gözüme çok takılıyor acaba kitabe olabilirmi_? derenin sonunda bulunuyor.dikili bir tyaşın içinde farklı çizimler.tşlr..

A21MEDLi

Vip Üye

TATLARLI ve karainci ustanın çizdikleri yerler,şüphe götürmeyecek yerlerdir.
bu resimdeki OKun başlangıcındaki delikler orjinalse?? deliklerin derinliğini ölç OK istikameti yanlış olabilir,işaret barnağın deliğe bandır.işaret parmağın nereyi gösteriyorsa !! kayanın bitiminden itibaren deliğin ölçüsü dahilinde.. parmağının istikameti doğrultusunda ilerle ve dur ayağının altına bak,kolay gele..

İRON

Kullanıcı

TATLARLI ve karainci ustanın çizdikleri yerler,şüphe götürmeyecek yerlerdir.
bu resimdeki OKun başlangıcındaki delikler orjinalse?? deliklerin derinliğini ölç OK istikameti yanlış olabilir,işaret barnağın deliğe bandır.işaret parmağın nereyi gösteriyorsa !! kayanın bitiminden itibaren deliğin ölçüsü dahilinde.. parmağının istikameti doğrultusunda ilerle ve dur ayağının altına bak,kolay gele..

AMEDLİ USTA o inci ustanın işaretledi yuvarlak oyma değil.az biraz kabarımsı taş parçacıklarıdır.güneş vurunca şemsiye gibi gölgelik yapmış ondan dolayı o şekil görünüyor.dikkatlice bakmıştım .gözündende bişey kaçmıyor hee.:rolleyes:tşlr yorumunuz için....:confused:

A21MEDLi

Vip Üye

site olarak,nikini değiştirmeye uğraşıyok.:p :eek:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

site olarak,nikini değiştirmeye uğraşıyok.:p :eek:

fakir ustanın aslında belki isim değişirdi medli ustam. ben bi tane düşündüydüm. lakin fakir ustamız kar var diyor.

şu kar olayı hepimizin belini büküyor :( askerin tezkere için şafak saydığı gibi bizde kar kalkması için bahar sayıyoruz.

şafak doğan güneş hayal gibi.

askerde bile bu kadar beklemediydim doğan güneşi :)

eminimki fakirbaba da ben gibi sabırsızdır.

Üst Alt