2 Tane Kuş Kayası ! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

2 Tane Kuş Kayası !

makedonyalı

Kullanıcı
Cevap: 2 Tane Kuş Kayası !

bu işarette işçilik yok ve o resımler dogal olusum tabıkıı benım görusum.

TATLARLI

Kullanıcı

şimdi bu konuyu biraz detaylandıralımda. Ben bölgeyi bildiğim için gitmesi gereken kısımı söyledim. Oradaki üçgen dedğiniz kısım işaret değil orası. Burası eterya bölgesi. Eski yunanlardan kalma. Eterya Şifreleri adlı konuyu hatırlayanlar varsa burasının kökeni oraya dayanıyor. Sonra ermeni yerleşmiş gitmiş. Bunlar işarete değil var olan taşa benzetme yapıp saklama stilleri uyguluyorlar oldukça uzun ve karışık bir durumdan ibaret. Burada gidecek tek yer var orasıda derenin omegasını , keskin dönüşünü bulmak.

enver

Kullanıcı

Yorumunuz için teşekürler Tatlarlı usta!Eterya şifreleri nelerdir usta?Bizim sitede ayrıntılı bilgiler varmı acaba yada açıklamalar varmı?Teşekürler ve saygılar!

TATLARLI

Kullanıcı

ben bir konu açacağım birazdan künüklü ustaydı sanırım onun türkçe açıklamalarına çevrmişti.. Orada detaylıca anlatmış olacağız.

enver

Kullanıcı

Çok teşekürler Tatlarlı Usta!

yavuzselim

Kullanıcı

daha cok oturan bir ayı gibi

İRON

Kullanıcı

s.A mubarek burayı yeni gördüm çizdiğim şekilde bakabileecekmisin.okla gösterdiğim yöndeki kayalıkları bana çekme imkanın var mı?muhtemelen kaya mezarları olsa gerek.inş resimleri en kısa zamanda çekersin.mubarek bana göre kaantimce diyorum burda çok güzel buyuk bir mal var.hemde öle böle değil.civarı çok iyi kontrol ertmen lazım zamanında burda çok buyuk olaylar yaşanmış en basitinden soygunculuk gibi yada hırsızlık vs...ama malzemesi çok güzel olduğu aşikardır.evet tekrar sölüyorum okla gösterdiğim yöndeki çevre fotolarını en kısa zmaanda sizlerden bekliyorum.şimdiden yeriniz hayırlı vede uğurlu olsun inş.dönem soygunu yememiştir...saygılar svegiler selametle kalınız......

TRUVA

Admin

Kuşun birisi yere pasmış yatıyor.sol kanadı açık.sağ kapalı duruyor.açık kanadın altında ne saklıyor.birde kanadının kenarının şekli gibi baktığı yönde yada ters istikamette dere yada patika yolun şekli aynımı kontrol et.ova şekilde viraj,dere,patika ne varsa oranın içini kontrol et.

enver

Kullanıcı

Fakir_baba Usta Ve Truva Usta yorumlarınızdan dolayı çok teşekürederim sayın arkadaşlar!fakir--baba usta 7 ve 9 uncu resimlerde konunun en baştaki resimlerde o kayaların ve mekanın komple resimleri var.yanlız gitiğimde tekrar resimlerini çekeceğim kısmetse.Truva usta patika yol var yanlız çok dağınık vede bozulmuştur yani.bakılacak tek yer ise Tatlarlı ustanın ve de Sizin dediğiniz gibi derenin orasıdır usta.Teşekürler ve Saygılar!