3 tane tuzaklı kaya ve en solunda küçük taş ile tutturulmuş | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

3 tane tuzaklı kaya ve en solunda küçük taş ile tutturulmuş

KASKASKASA0

Kullanıcı
İşaret ettiğim yerin 20m gibi arkada kalan tarafın resmini at. aşağıdan geç yada üstüne çık arka kısmı göreyim. sana güzel bir nokta işaretleriz nasipse.
20 metre değil 10 metre kadar solda aynı şekilde uçurum var yine aynı düzende kaya yapısı var alt solda önü düzlenmiş oyma ve murçların olduğu kaya yapısı var 15 m kadar düzleme kaya buranın 5 metre ön istikamette düzleme noktası var ortalama 70 metre kadar soldan sağa 30 metre aşşağıdan yukarı olacak şekilde dümdüz alan var ortasında hafif çökme ve taş var koltuk olduğunu düşündüğüm tahrip olmasına rağmen kayada oyma var diz bükülecek şekilde oturulabiliyor tabana yapıştırma etrafında hiç kaya yok sanki bilerek temizlenmiş oturunca 3 tane dikili taş var ve oturunca vadi net görünüyor

KASKASKASA0

Kullanıcı
İşaret ettiğim yerin 20m gibi arkada kalan tarafın resmini at. aşağıdan geç yada üstüne çık arka kısmı göreyim. sana güzel bir nokta işaretleriz nasipse.otueunca 3 dikili taş var dedim ya önündeki dikili taşın altında bu yapı var . Sağındakindeki dikili taşın yanındaki kayada kare oyma var soldaki dikili taşta üçgen oyma var ve bu noktaya 2 noktadan anca çıkabilirim birinci nokta bu kayaların yanından ince bir patika var tehlikeli . Birde sol taraftan bir patika ile gelinebiliyor . Bir hikaye anlatılıyor dilden dile geçmiş doğru yada yanlış vaktiyle bu bölge için adamlar öldürülmüş büyük soygunlar olmuş ama şimdi ne in var nede cin aşırı tehlikeli bölge ayı nüfusunda patlama var

KASKASKASA0

Kullanıcı
İşaret ettiğim yerin 20m gibi arkada kalan tarafın resmini at. aşağıdan geç yada üstüne çık arka kısmı göreyim. sana güzel bir nokta işaretleriz nasipse.bunun arka tarafında sadece tek kaya var etraf tertemiz koltuk dediğim çevresinde tek bir kaya yok alan içinde kayalar hep o düzlenmiş yerin köşelerinde

TRUVA

Admin
Söylediğim alanı resimle gözümle göreyim.

Ekli dosyalar

• IMG-20240315-WA0002 (1).jpg
    IMG-20240315-WA0002 (1).jpg
    312.7 KB · Görüntüleme: 6

Kader25

Admin
Kolay gelsin.
Kardasim burada düşündüğün herseydusundugun gibi olsun.
Netice de içinden ne çıkacak?
Bununla alakalı bir emare yoksa tespit yoksa net değilse boşuna uğraşma. Birkac tane ufak çaplı yeraltı yaşam alanına girmek nasip oldu. İçinde bir çivi bile çıkmadı. Ne yapayım boş yeri?
Tespit yapılamayan yerde vakit kaybına gerek yok. Zira ömür çok kısa.

KASKASKASA0

Kullanıcı
Kolay gelsin.
Bununla alakalı bir emare yoksa tespit yoksa net değilse boşuna uğraşma. Birkac tane ufak çaplı yeraltı yaşam alanına girmek nasip oldu. İçinde bir çivi bile çıkmadı. Ne yapayım boş yeri?
Bir konuda şanslıyım bu bölgede devlet sağolsun ayılar bıraktı benim işime yaradı köylü korkuyor bu ormana girmeye daha önceden 2 kişiyi parçaladılar rahat rahat gezebiliyorum baskın şansı 0 dağı indirsem aşşağı sıkıntı olmaz bu hafta sonu tekrar gidecem

KASKASKASA0

Kullanıcı
Kolay gelsin.
Bu yeraltı odalarında birşeyi net olarak anladım hangisi emeğe değer hangisi değmez yanılmadım çoğunlukla ben kaç kişiye facebook üzerinden yardımcı oldum tabi sonu engelleme oldu işini görünce bölge kayaları önemli istif şeklinde kayalarin olduğu alandaki odalar ile düz zeminde açılan odalar arasında büyük fark var karadenizde çok yer gezdim artvin yusufeli rize trabzon samsun onlarca odayı gördüm açılmış iç düzeni dış duzeni mihtap ile kanalın ne kadar önemli olduğunu özellikle mihrap yanında kanalın şemsiye yaptığı kısımların giriş potansiyelinin büyük olduğunu da beni en çok mağaralar cezbediyor şükür maddi durumum iyi ama bir meraktır gidiyor bende geçmişe gitmek o dönemi yaşamasan da sanki yaşıyormuş hissi vermesi bana verdiği en büyük mutluluklardan birtanesi