4 senenin seceresi

ASİAVCI

Kullanıcı
2008 DE ÜYE OLDUM HİÇ DURMADIM CALIŞTIM
BAŞ KOLTUĞA KONDUM BAZEN ASİ BAZEN BABACAN OLDUM
MODARÖTÖR OLDUM,ADMİN OLDUM ANKARA İSTANBUL GURUP KURDUM

SİTEDE YILLARCA KAZIK CAKMIŞLARIN HUZURUNU BOZDUM
HER ZAMAN YETİNEN DEYİL İSTEYEN OLDUM
YÖNETİME ÖCÜ OLDUM KORKU OLDUM

KIRMIZI GÖMLEK İÇİN KİŞİLİĞİMİ SATMADIM
ARKADAŞI GİDERKEN ARKASINDAN ÖKÜZ GİBİ BAKMADIM
GİDEN GELİR DEDİLER YANILDILAR KENDİLERİ BURAYA KÖPRÜ KURDULAR

HEMŞERİÇİLİK AYAĞINA SİTEYİ BİTİRDİLER
YORUMLARI BİRE ÜÇE DÜŞÜRDÜLER
NEDE OLSA ARMAĞANDIR SİZLERE TEPE TEPE KULLANIN BİTİRİNCEYE KADAR

VİPİ,MODU, ADMİNİ SADECE RENKLERİ FARLI
YOK BİRBİRİNDEN FARKI RENKLER FARKLI YAPTIKLARI AYNI
HALBUKİ ÖYLEMİ OLMALI HER KEZİN YERİ BELLİ OLMALI

BİRİ OKUR MASA BAŞINDA BİRİDE AYNI MASADA CİZER DURUR DESENİZKİ
NE ZAMAN CIKTINIZ ARAZİYE OOOOO HİÇ GİRMİYORUZKİ EVE
ADAM KARIŞTIRDI TÜM SİTEYİ YALAKLAR SES CIKARAMADI
YOKSA GİDER KIRMIZI GÖMLEK CIPLAK KALIR KIRAL

YILLARCA BERABER OMUZ VERDİK CALIŞTIK ARKADAŞTIK CANDIK
BAN YİYİNCE NEDEN AYRILDIK
FATİHE 3 GÜN BEKLEDİNİZ BAN ATMAYA BANA NİYE HEMEN KIYDINIZ
BAKAYDINIZ BELKİ BENİMDE ARKAMDA BİRİLERİ VARDI ANLAYAYDINIZ

SİZ VARYA SİZZ AZ AYAK OYUNLARI YAPMADINIZ BU MİLLETE VEDE BİZE

......ASİAVCI NEDEN BAN YEDİ İŞİN ASLI.......
MALUM YERDE ELİMİZDEN GELDİĞİNCE BİRŞEYLER KATMA CABASI İÇİNDE OLDUK HİÇ BİR KISITLAMA GETİRMEDEN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE BU FALIYETLERİ YAPARKENDE YAZIŞMALARDAN COKTA GÜZEL ARKADAŞLIKLAR KURDUM BU GÜZELLİKLERİDE ELİMDEN GELDİĞİNCE BULUNDUĞUN YERE YANSITTIM VEYA CALIŞTIM ADMİNLİK GÖREVİ ALIP SİTEYE VEDE ARKADAŞLARA GÖRSEL OLSUN PRATİK OLSUN BİŞEYLER VERMEYE CALIŞTIM
AMA NE ALA ADMİNSİN BİR MODORATÖR KADAR YETKİN YOK ŞİMDİ ORDAKİ ADMİNLERDEN BİRİNE DESENİZKİ KENDİ PUANINI VEYA ADINI DEYİŞTİR YAPAMAZLAR NEDEN BUNU YAPAN SADECE 2 KİŞİ VAR
NEYSEKONUMUZA DÖNELİM ADAMIN BİRİ BİR GÜN ORDAKİ ADMİNE BEN BULGARISTANDAYIM İŞTE ALIM SATIM İŞİNİZ FALAN OLUSA BEN HALLEDERİM GİBİ MUHABBETE GİRİYOR BUNUN ÜZERİNE BAN YİYOR
BU ARKADAŞ BAŞKA NİKLE YİNE GİRİYOR ÜYE OLUYOR BU ARADA BİZDE TANIŞIYORUZ ARKADAŞ BİZİ MEMLEKETİNE KAHVALTIYA CAĞIRIYOR BİZDE YİNE AYNI SİTEDEN 1 ADMİN 1 ÜYE VE BEN GİDİYOPRUZ YANINA
HOŞ SOHBET KONU BAN OLAYINA GELİYOR BENİM BANI KALDIRSINLAR BEN AVRUPADA BÖYLE YÜRÜTÜYORUM İŞLERİMİ BURAYIDA BÖYLE SANDIM YANILDIM DEDİ BİDAHA OLMAZ DEDİ KENDİSİ GÜZXEL SANATLAR OKUMUŞ BİRİSİDİR BİLGİLİDE BENDE BU İSTEĞİ ADMİN ARKADAŞLARA ACTIM BİRAZ TARTIŞMADAN SONRA ACILAMAYACAĞINI SÖYLEDİLER ÖYLEDE KALDI
BU ARADA SİTEDE RESİMLERİN SİLİNME OLAYI BAŞ GÖSTERDİ RESİMLER GÖRÜNMÜYOR ÖZELDEN BİR SÜRÜ MESAJ GELİYOR ORADA YÖNETİÇİSİN HİÇ BİR ŞEYDEN HABERDAR DEYİLSİN BENDE YÖNETKONU ACTIM BU SORUMA CEVAP VERİLİNCEYE KADAR HİÇ BİR KONUYA YAZMAYACAĞIM KONUDA ACMAYACAĞIM DİYE
CEVAP VERENDE OLMADIYA.ADMİNLERDEN BİRİ KONU ACMIŞ İŞTE ÇİFT NİKİ OLANLAR SİLSİN DİYE.HERKEZ BİŞEYLER YAZDI CİZDİ EVET BENİM BİR NİKİM DAHA VARDI VE YÖNETİMDE HERKEZ BİLİYORDU BUNU
BENDE EĞER CİFT NİKLİ OLANLARIN DİĞER NİKİNİ SİLECEKSENİZ ASİAVCIYI SİLİN BEN ÖBÜRÜNÜ KULLANIRIM DEDİM TABİ O ZAMAN YEMEDİ ÖYLECE BIRAKTILAR
YÜKARDADA BELİRTTİĞİM GİBİ SOSYAL BİRİSİYİ VE ANKARADA BİR GÜRÜP KURDUK COKTA GÜZEL ARKADAŞLIKLARIM OLDU SANAL ARKADAŞLIĞI REELDE BAŞARDIĞIM İÇİN ARTIK BENDEN CEKİNİR OLDULAR SEBEBİDE ŞUDURKİ EN UFAK KAVGADA VEYA ANLAŞMAZLIKTA AZINLIĞA DUŞECEKLERİNİ ANLADILAR FAKAT YANILDIKLARI BİŞEY VARDI BİZ ONLAR GİBİ ASLA ALAMAZDIK BÖYLE FESAT BİR DÜŞÜNCE AKLIMIZA BİLE GELMEZDİ
O BAKIMDAN ŞU AN ORDA BULUNAN ARKADAŞLAR SAKIN TOPLANTI RESMİ FALAN ATMAYIN:D YANARSINIZ
GELELİM ASIL KONUYA.
TATLARLI BİR KONU ACMIŞ İYİ VEYA KÖTÜ O ÜYELERİN TAKTİRİ HANİ DİYORLAR YA YORUMA YORUM YAZMAYIN DİYE BU AK KAFA HA BİRE YÜKLENİYOR TATLARLIYA UZAKTAN SEYRETTİM BU ARADA YORUMLAR CİZİMLER FALAN
ŞAHSEN TANIDIĞIM TOPLANTILARDAN.DİVAN AMCA OLUM SEN YORUMUNA DEVAM ET BİZ HEP SENİ TAKİP EDİYORUZ YAZMASI
ARKASINDAN:AKKAFALI VARYA SAHİBİN KİMSE BİLELİM YORUMU YAZMASIDIR
BENDE BU YORUMU GÖRÜNÇE SİLDİM USTAD YANLİŞ USLUP DEDİM
AKKAFA YİNE YAZIYOR:SAHİBİN BELLİ OLDU
AKEBİNDE BANA BAN GELİYOR BU KONU YÜZÜNDEN HİÇ SORUN DEYİL GELSİN EKMEK VERMİYOR AŞ VERMİYOR
TABİ OLAYI OKUYAN ARKADAŞLAR KONU ACIYORLAR
NEDEN BANLANDI DİYE TEK ZORUMA GİDEN NE OLDU BİLİYORMUSUNUZ BENİ BANLAMALARININ SEBEBİNİ ALIM SATIM MIŞ GİBİ GÖSTERMELERİDİR
ŞİMDİ BEN DİYORUMKİ ORADAKİ SATIŞ YAPMAK İSTEYEN ADMİNİN ADINI SÖYLESEM
ŞİMDİ BEN DİYORUMKİ ORADA PARAYLA ARAZİDE..Ç.... TUTAN USTAYI BURAYA YAZSAM ONLARADA Bİ ÇEZA KESERLERMİ

....BENİ BANLAMA SEBEBLERİ....

1.KİM OLURSA OLSUN DİK DURMAM

2.SANAL ALEMDEKİ DOSTLUKLARIMI REELDEDE BAŞARMAM(TOPLANTILAR)

3.VERDİKLERİYLE YETİNMEMEM

DİP NOT:DAHA BURSAYA GİDECEM NEJLA KIZI GÖRECEGİM İLETİVERİNsilah?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: 4 senenin seceresi

usta bunlara kafa yorma sen. aklı az çalışan adam zaten kimin ne mal olduğunu anladı. kimin dost kimin sinsi kimin yalaka kimin fesat olduğu belli oldu. sende hiçbirzaman sana değer verilmeyecek bi yerde olduğunu anladın. çünkü iyinin dürüstün doğrunun bazı yerlerde değeri yok. doğrunun dokuz köyden kovulduğu bir ortam ... önemli olan önümüze bakmak ve doğru yerdemiyiz bunu hesap edebilmek.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Saygı değer abim
harbici ustam çok
Güzel özetlemiş
Harbici ustamın söylediklerinin
Üstüne bu parçayı
İlgili arkadaşlara hediye ediyorum
[YOUTUBE]UcND47qTlFQ[/YOUTUBE]

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

selamunaleykum,

asi ustam,yazıyı okudum baştan sona.eline sağlık agzına sağlık.varsa bunların dışında olay böyle gelişmedi diyen,işte konu herkeze açık.

konu içersindeki soruyu bende sordum,ama o konuda silindi sanırım.

her ne olursa olsun siz asiavcı nick inin üzerine nasıl bir çizgi çektiniz,kolaymı oldu diye,senın anlattıklarından farklıda birşey anlatmadılar aslında,peki neden ban olayına gidildi gercekten muamma.

sanırım haklısın asi ustam,sanırım hemşericilik toprakçılık askerden sonra forumlarada yansımış.

bir sitede yönetici adıyla durup,hiç bir yetki kullanamayan yönetici nasıl yöneticidirki,bunun adı sana güvenmiyorum demekten öte degıldır sanırım.

neyse Allah c.c gönlüne göre versin.zaman herşeyin ilacıdır,zamanla ak ile kara belli olur.

saygılar.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Gönül böyle olmasını ister mi

İstemezdi böyle olmasını

Bu fani dünyada bir ölüme çare yok

Yoksa herşeyin çözümü var

Kaybetmek kazanmak insanların elinde

Bu iş gönül işi

Burada bizlere yorum düşmez

O zamanlarda en son ben yazmıştım ve konu kaldırılmış iş tatlıya bağlanmıştı,öyle olur diye bekledik ama,,,çünkü arada değerli ve bizden daha önce tanıdık arkadaşlarınız vardı,kukır ustada veda etmeden önce samimiyetimi belirtmiştim,Bozkurt usta ve istanbulda toplandığımız arkadaşlarla o zaman konuştuğumuzda hayırlı olsun dedik.

İşverenler arsında bir laf vardır,emek falan dinlenmez sen gidersen gazeteye bir ilan veririm,kapıma yüz kişi dikilir derler ama GÖNÜL işidir ona kimse zincir vuramaz.

light_celal1

Kullanıcı

vay be neler olmuş haberimiz yok iyimi

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Ustamlarım birininiz
Demediniz bu yukarda
Yüklediğin parça
Konuyla ne alaka:D
Onların yaptıkları
En az bu parça kadar
Saçma

KANAS_USTA

Admin

sevgılı arkadaslarım,
defıne anlamında kurulan sıtelere uye olmaktan maksat yenı bılgıler edınmek, işin ıcınden cıkamadıgın sorunlarını konu hakkında fıkır sahıbı olan kısılere danışarak gorus almak, kımılerı hava atmak( ki ben bu kısılere bır anlam veremıyorum aklından suphe ederım), kımılerı ıse arazıye cıkamadıgı gunlerın acısını bılgı ve bırıkımı dahılınde uyelere yardımcı olarak cıkarmak, ....vs için uye olunur...

hepımızı kendıne baglayan bu hobı nedenıyle arazıye cıkamadıgım gunlerın acısını cıkarmak ıcın mevcut defıne sıtelerınden herhangı bırı olan bahsı gecen sıteye herkes gıbı sahsen benımde emegım gecmıstır, bu surecte bırılerıne faydalı olup hayırlara vesıle olabıldı ısek ne mutlu bıze... bu memnun oldugum noktadır.

olayın bır dıger yuzu ıse;
sahsı gorusum ne idü belırsız, nıyeti kıme hangı amaca hızmet ettıgı bellı olmayan kısılerın elınde tutulan malum sıtede, verdıgım emek karsısında sıtenın aldığı haketmedıgı teveccuhtur, kendılerıne bu teveccuhu almalarına az cok vesıle olabıldımse bundan dolayı pişmanlık yasamaktayım keşke hıc ugrasmasaydım demekteyım...

benı rahatsız eden bır dıger hususta;
yonetımden konustugum adam sandıgım dost saydıgım deger verdıgım yahut kendılerını olumlu kılıfa sokan bır kac kısı varki, onlara asla hakkımı helal etmıyorum, satılık cıktılar, karaktersız cıktılar, adam degıllermış vesselam...

o sıteye gırmeye basladıgım ılk zamanlarda bır dostum benı uyarmıstı;
dıkkat et hem sıte hem sıte yonetımı saglam ayak degıller amacı farklı nıyetlerı bozuk demıstı haklı cıktı.

para kazanmak ve zengın olmak ınanın zor bır ıs degıl ama DOST KAZANMAK VE DOSTUNUN YANINDA YER ALMAK herkesın harcı değıl...
bunu hayat tecrubesıı edınen kısıler daha ıyı anlarlar.
sevgı abım buyugum cok deger verdıgım ınsan dostum A21MEDLİ ye yapılan yanlısı kendıme yapılmıs saydım ve karaktersız ınsanların arasından ayrıldım bu anlamda kendımı cok mutlu ve sanslı hıssedıyorum.

sonucta agza dahı alınmasını bos bır konusma olarak degerlendırdıgım
malum sıte ve sahıslar benım ve sızler ıcın bıtmıstır,
burada bıze düşen gorev adam gıbı adam nasıl olunur, vefa ve dostluk nedır,
kardeslık nasıl bır duygudur bu manevı atmosferı yasamak ve yasatmak
sıteye dört elle sarılıp gereklı ılgı ve alakayı en ıyı sekılde gostermektır.

nasıl olsa kımın ozu dogru ıse er yahut gec gelısmelerele kendını gosterecektır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Safkan

Kullanıcı

Keske olmasaydı diye bir program vardı bende aynısını diyorum keske olmasaydı. Belki boylesi daha hayırlıdır hepimiz acısından saglık olsun.

light_celal1

Kullanıcı

define mekanı samimiyetimle söylüyorum
gerçekten sıcak bir site
bozkurt la yüz yüze gelmedim ama bende bıraktığı izlenim delikanlı bir arkadaş
burda: samimiyet, dosluk, dürüstlük, gibi benim için önemli olan kavramlar var değerli ustalardan sadece işaret çözümü değil nice şeyler öğreniyoruz kişisel gelişim adına
bu devirde inanın 25 kuruşun hesabını yapan kişiler gördüm
ama burda net altın para yeri söyleyenler var yani milyarlar hemde bi kalemde
bazen öz eleştiri yapıyorum ben bu işin ilmini tam olarak bilsem paranın yerini söylermiydim diye misal söyledim aldı peki adam af edersiniz karıya kıza içkiye aleme gidip ailesini mi dağıtır yok sa harbi ustamızın dediği gibi zekatını verir fakire fukaraya ihtiyacı olana yardım eder mi
şahsen yer tespid edip ama yer sahibinin yancılığı,ve ac gözlülüğü yüzünden
bıraktığım 2 yerim var toprakta ağacın görgesinde yatıyor