4 senenin seceresi

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: 4 senenin seceresi

bazı çarklar varki insan öğütürler bu şekilde dönerler.
ne mutlu size ki böyle bi çarktan yaralı da olsa kurtulmuşsunuz.

ben iyiki burdasınız diyorum. allah sizlerden razı olsun...

KUTAY

Kullanıcı

Şimdi bende konuyla ilgili bir anımı anlatmak ihtiyacı hissettim. Eskiden diğer sitede farklı bir nickle yazıyordum. Sonra bir gün Mudanyalı Ab....M isminde bir gayrimüslümden bahsettim. Bu adamın gerçek yüzünü buna çalışan insanlar olduğunu ve bu işi çok iyi bildiklerini, masum definecileri kandırdıklarını amaçlarının yerleri öğrenmek ve kendilerine verilen görev gereği bazı yerleri kontrol altında tutmak olduğunu ve hiç bir şekilde sonuc aldırmadıklarını filan anlattım. Belki hatırlayanlar vardır. Sonra bende banı yedim. Niye acaba banladılar hiç anlamadım. Bu anlattıklarım yaşanmış olaylardı bizzat kendi yaşadığımız olaylar ve bu şekilde maddi manevi sömürülen binlerce defineci vardı, uyarmakta boynumuzun borcu idi.

zerduş

Kullanıcı

sanal alemde olan bitenı bence hiç takmaya gerek yok sevn olur sevmiyen olur emek harcarsın boşa gider emeği olmayan el üstünde tutlur ne bilim bence asi avcı usta haklı gördüm saygılar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

define mekanı samimiyetimle söylüyorum
gerçekten sıcak bir site
bozkurt la yüz yüze gelmedim ama bende bıraktığı izlenim delikanlı bir arkadaş
burda: samimiyet, dosluk, dürüstlük, gibi benim için önemli olan kavramlar var değerli ustalardan sadece işaret çözümü değil nice şeyler öğreniyoruz kişisel gelişim adına
bu devirde inanın 25 kuruşun hesabını yapan kişiler gördüm
ama burda net altın para yeri söyleyenler var yani milyarlar hemde bi kalemde
bazen öz eleştiri yapıyorum ben bu işin ilmini tam olarak bilsem paranın yerini söylermiydim diye misal söyledim aldı peki adam af edersiniz karıya kıza içkiye aleme gidip ailesini mi dağıtır yok sa harbi ustamızın dediği gibi zekatını verir fakire fukaraya ihtiyacı olana yardım eder mi
şahsen yer tespid edip ama yer sahibinin yancılığı,ve ac gözlülüğü yüzünden
bıraktığım 2 yerim var toprakta ağacın görgesinde yatıyor

s.a

hayırlı cumalar,

celal dostum,yorumuna gönülden katılıyorum,ben burda tanıdıgım veya tanımadıgım ustalar kadar bu işin içinde değilimdir,define olayına 2007 de girdim,o gunden beridir arazide dolaşır,gördüklerimi izlediklerimi paylaşırım.bir çok forum gezdim bir cok foruma konu actım,cantar ustamın yönetici oldugu forumda bu define işinde buldugum ılk konuyu actım,şelale idi,site isminide vereyım,eskiler bilir,kapalı oldugu ıcın ismnini verıyorum.gizlihazineler.c.. du.
bir şelale fotosu attım altına baktınmı ustune baktınmı şurdada olabılrı burdada olabılır,diyerek yonetıcıler bırbırıne gırıyordu,amaç doğru sonucu bulmak.kavga etmek degıl.

son zamanlarda hep duyarım,sizlerde duyumussunuzdur cevrenızden falan,ya bu tür sitelerde nokta yeri vermıolar,biliyolarda soylemıyorlar dıe,pay istiyorlar ondan dolayı yeri tam soylemıyorlar dıye.

bunu yapan yerler var malesef,bu konuya kanas ustada değinmişti,elimden gelen ne varsa gözümün gördüğü ne varsa söylerım dıe.
herkez bu şekılde olsa bu düşünceler cıkmaz.

ve cok net konusayım eğer bu şekılde dusuncesı olan varsa kınıyorum,ve böyle yapan kişileri tanıyorda farkında değilsem hem kendıme uzulurum hemde o işi yapanın halıne.

hee şuda var,kişi acar konusunu yer hakkında bilgi alır,belkıde tam isabet yorum alır işini görür.ondan sonra hainlik edip namkörlük edip bir kuru tesekkur bıle etmez ıse onuda ayıplarım.harbici dostum hep hatırlatır buldugunuzun zekatını verın dıye,bize vermeyın kardeşim gönlünüz kime yöneliyorsa ona verin.
şahsi fikrim şu yönde olur,bana bir yer bulduruan kişi olsa ve sonuca ulaşsam o kişiye ulaşıp hem maddi hem manevi şekilde paylaşım yapma zorunlulugunda hissederım kendımı.
(yanlış anlaşılmasın yine yinede pay isteriz demıyorum,insan düşüncek diyorum,aynı sofrada yemek yedıgıniz kişiyi unuturmusunuz ben unutmam böyle yani)

buna, beni ne zorlayan olur nede ben zorla yaparım,içten gelicek.

adama diyorlar işaretin 100 mt 200 mt 250 mt guney dogu batı,adamı bir çemberın dış kenarlarında dolaştırıyorlar,halbukı merkezde oldugunuda bılıyorlar,ne bu kul hakkı degılde nedır ? o adamın yaptıgı masraf,arkasına aldıgı hayatı,ailesi.bunları hiç düşünmüyorlar düşünmemeyede devam ediyorlar.

ben burada şimdiye kadar gizli saklı yorum yapan,kişilere ulaşıp ben bunu coserım dıyen gormedım duymadım,goren duyan burdan yazsın...Allah c.c tüm ustalardan bu konuda göstermiş oldukları özveriden dolayı razı olsun inş.

bugun cuma,Allah c.c herkezın cumasını mubarek etsin dularını kabul etsın.Rabbım cumlemıze hayırlı ve helal rızık nasip etsın.

Bu arada celal dostum ; hakkımda yapmış oldgunuz guzel yorumlar için tesekkur ederım,mahcup ettın yaw.aynı dileklerimle kardeşim saolasın.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Şimdi bende konuyla ilgili bir anımı anlatmak ihtiyacı hissettim. Eskiden diğer sitede farklı bir nickle yazıyordum. Sonra bir gün Mudanyalı Ab....M isminde bir gayrimüslümden bahsettim. Bu adamın gerçek yüzünü buna çalışan insanlar olduğunu ve bu işi çok iyi bildiklerini, masum definecileri kandırdıklarını amaçlarının yerleri öğrenmek ve kendilerine verilen görev gereği bazı yerleri kontrol altında tutmak olduğunu ve hiç bir şekilde sonuc aldırmadıklarını filan anlattım. Belki hatırlayanlar vardır. Sonra bende banı yedim. Niye acaba banladılar hiç anlamadım. Bu anlattıklarım yaşanmış olaylardı bizzat kendi yaşadığımız olaylar ve bu şekilde maddi manevi sömürülen binlerce defineci vardı, uyarmakta boynumuzun borcu idi.

s.a

kutay dostum neden olucak,kuyruga basmışsın sen,çeşmenin başına taş koymussun,bahsettıgn gevurun mutlaka birilerine faydası dokunuyormuskı senı banlamıslar,yoksa bir gevurun gercek yuzunu anlatıp ınsanlara faydalı olmak ıstemek,insanları bır tehlıkeden bertaraf etmek ıstemek banlanma sebebı degıl alkışlanma iftaar etme sebebı olmalı öyle degılmı ?

birde kim dedi hatırlamıyorumda,gercekten diğer siteler yönetim olarak çok kişiselleşti,benim populer bir sitem olsa oranın düzeni için gercekten profosyonel tedbırler alıp profosyonel fikirler bulmaya çalışırdım.

yeni uye olan herkeze şüpheli gözüyle bakılıyor,tamam bazı sebeplerden dolayı haklılar,lakin böyle önlem alınmaz.
az cok vbulletin bilgim var :p yaptıkları birkaç küçük önlemden haberdar olabılıyorum.ama çözüm degıl.uyenın mesajını denetlemek yazdıgını dogru bulduktan sonra gösterıme acmak nekadar dogru olabılırkı ?

yaw ne dolmuşuz bee :p.
burada eleştiri yapıyoruz,bunları saldırı değilde fikir olarak görürlerse bu sekılde yapan sıtelere yardımcı olur.

kolay gelsın.

KUTAY

Kullanıcı

Bozkurt ustam haklısın öyle yaptım, zaten bunu da bilerek yaptım. Ben yüz yüze görüşmelerimde de hem seninle hem diğer arkadaslarla özellikle vurgulamaya calıştığım şey budur bu işlerde o kadar çok yanıltıldık ve kandırıldık ki yetti artık. Adamlar bir umudun peşinden giden insanları kandırmayı , aptal yerine koymayı marifet sanıyorlar. Kimisi yukarıda anlattığım gibi bunu görevi gereği yapıyor. Ama birazda suc bizim galiba abuk sabuk tiplere işi gücü olmayan hayatı kaymış adamlara inanan çok arkadaslar vardır. Biraz aklı selim düşünebilirsek kelin ilacı olsa kendi başına sürer. Karşımızdaki adam zaten bitmiş bu adamın böyle bir konuda hakikaten bir mahareti varsa zaten bu durumlara düşmezdi. Bunun belki bazı istisnaları vardır. Ama ben yine söylüyorum en önemli şey doğru düzgün insanların biraraya gelmesidir. Çakalın bilgisinin veya makinasının bana ne faydası olacak ki beni boşuna uğraştırıp bezdirip belki de doğru yerden vazgeçmemi sağlayacak. Onun için bilgisi olan, makinası olan, çalışma gücü olan ve maddi imkanları olan doğru düzgün arkadaslar birararaya gelerek basarıya ulaşabilirler.

divan

Kullanıcı

asiavcı ellerine sağlık bu sitede de mesutuz hoşgörü ve sevgi burda daha çok çalışmalarınıda takip ediyoruz sağolun

KANAS_USTA

Admin

hoş geldin divan kardeş.
mutlu günler dılerım.

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

olayların kahvaltının ve herşeyin en yakınında olan birisi olarak ASİAVCı ustam hep yolumuza bakalım kimin haklı kimin haksız olduğunu konuyu bilen çoğu arkadaş biliyor amaaaaaaa ben daha iyi biliyorum. aynı masada oturduğumuz insanların bile ses çıkarmaması beni geçerekten üzdü.neyse yolumuza bakalım abi yol açık:rolleyes:

Son düzenleme:

light_celal1

Kullanıcı

evet bozkurt ustam o siteyi biliyorum ordada güzel paylaşımlar oluyordu mc 307 nın karabağ cubuğunu halen kullanıyorum
asıavcı ustanın bu konuyu açması gerçekten iyi oldu
öğrenelim bilelim ne nedir kim kimdir
çürükleri sağlamları ayıralım bilelim
zaten yazılanları yönetim hemen siliyor o anı yakalarsan biliyorsun yoksa haberin bile olmııyor