4 tane ÜÇKEN veya ZARF işareti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

4 tane ÜÇKEN veya ZARF işareti

_xxx_

Kullanıcı
Cevap: 4 tane ÜÇKEN veya ZARF işareti

arkadaşlar bana bir çubuk tafsiyesi yaparmısınız, L çubuklar bende çalışmıyor, sadece 4 lü çubuklar çalışıyor... sarı malzemeyi bulmasına gerek yok, BOŞLUK bulsun yeter bana, içine ne koymak gerekir.... internette binlerce çubuk yapımı var, kimisi çiva koyunca herşeye gider diyo, kimisi koyunca sadece altına gider diyor, kimisi kömür pil ilaç falan diyor... benim kafa iyice karıştı... boşluk için ne koymak gerekir... saygılar

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı

arkadaşlar bana bir çubuk tafsiyesi yaparmısınız, L çubuklar bende çalışmıyor, sadece 4 lü çubuklar çalışıyor... sarı malzemeyi bulmasına gerek yok, BOŞLUK bulsun yeter bana, içine ne koymak gerekir.... internette binlerce çubuk yapımı var, kimisi çiva koyunca herşeye gider diyo, kimisi koyunca sadece altına gider diyor, kimisi kömür pil ilaç falan diyor... benim kafa iyice karıştı... boşluk için ne koymak gerekir... saygılar
en kral çubuklada bır halt bulamazsın gecın artık bu cubuk sevdasından:D

_xxx_

Kullanıcı

en kral çubuklada bır halt bulamazsın gecın artık bu cubuk sevdasından:D

doğru çubuklara pek güvenmemek lazım

ama çubuklar minerale madene ve sarı metale gittiği kadar boşluğa da çekiyor bunu arkadaşım birzat yanımda kanıtladı ve bir çok başka kişi de kanıtlamışdır ama şu an kendisi buralarda değil malesef

bu çubuk işi öyle hayali bir iş değil, arkasında Physike dayanan bir eksi - artı mantığı var, sadece biz püf noktalarını bilemiyoruz ve sannetiğimizden daha fazlasına çekebiliyor okadar

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı

doğru çubuklara pek güvenmemek lazım

ama çubuklar minerale madene ve sarı metale gittiği kadar boşluğa da çekiyor bunu arkadaşım birzat yanımda kanıtladı ve bir çok başka kişi de kanıtlamışdır ama şu an kendisi buralarda değil malesef

bu çubuk işi öyle hayali bir iş değil, arkasında Physike dayanan bir eksi - artı mantığı var, sadece biz püf noktalarını bilemiyoruz ve sannetiğimizden daha fazlasına çekebiliyor okadar
eger cubuklarla mıllet mal bulsaydı şu an dedektorlerın yerını çubuk pıyasası almıştı.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

eger cubuklarla mıllet mal bulsaydı şu an dedektorlerın yerını çubuk pıyasası almıştı.

zaten öyle oldu. dedektör satıcılarının hepsi olmasada nerdeyse bütüne yakını umut ticareti yaptılar. kendi halkını define olarak gördüler. şukadar mesafeden bulur şurdan mala gider dediler. bu kadar derini görür dediler. hangisi samimiydi? hiçbiri.

işte bu durum çubukçulara yaradı. kendilerini geliştirip cihazlarının arama tekniğini daha ileriye taşıyacak buluşlara yöneldiler. ve bazıları başarılı olabildi. şu an dedektörün bulmadığını bulan çubuk var. buna ne diyelim o zaman?

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı

zaten öyle oldu. dedektör satıcılarının hepsi olmasada nerdeyse bütüne yakını umut ticareti yaptılar. kendi halkını define olarak gördüler. şukadar mesafeden bulur şurdan mala gider dediler. bu kadar derini görür dediler. hangisi samimiydi? hiçbiri.

işte bu durum çubukçulara yaradı. kendilerini geliştirip cihazlarının arama tekniğini daha ileriye taşıyacak buluşlara yöneldiler. ve bazıları başarılı olabildi. şu an dedektörün bulmadığını bulan çubuk var. buna ne diyelim o zaman?
çubuk buldu dıyon harbıcıde buldugu malzemeyıde görseydık yok işte sonuç 0.mısal alan tarama denen cıhazlar ve cubuklar var 1km alanı tarar ve bulur dıyorlar gectık 1km yı 100 mtreyı tarasında kım bulmuş defıneyı cubuklada konusuluyorkı yanlış anlaşilmasında ben defıneden bahsedıyorum cesetlerden degıl.yanı kısaca savunulan seyler havada hayal olmaktan baska bır yere varmıyor

_xxx_

Kullanıcı

aynen katılıyorum harbici kardeş, aynen öyle oldu, şu an piyasada binlerce devreli devresis, çivalı çivasıs çubuklar satılıyor

tatildeki kardeşim ben sana çubuklar 100% buluyor demiyorum, minarellere ve ayrı ayrı metallere madenlere, boşluklara ve suya çekiyor demek istiyorum...senin burda yapman gereken sadece sağlam bir yer bulman ve makinanın buna biraz daha fazla yardımcı olması.... ve harbici nin dediği gibi bu çubuklar pahalı makinelerin bulamadığını buluyor, kaliteli bir alan taramayı bir 50 bin liralık rover c2 veya herhangi bir GPR makinasına değişmem, çünkü onlarıda kullandım, sahtemi bilmem ama yerin rasgele bir resmini çekiyor

_xxx_

Kullanıcı

arkadaşlar video nerden yükleyebilirim, ismimi vermem gerekmediği bir yer yokmu yüklüyebileceğim

_xxx_

Kullanıcı

işte buda dişardan çekilmiş resim

image.php

image.php

ersan

Admin

slm _xxx_ kardes birde bu yoladim saytaki cubuklardan yap birde onlari dene,,
slm varan sana basedmek istedim bosluk bulma cubuklari .Gidiyorsun veterenere diyorsun 2ki cam boru istiyorsun ,,pvs,,den onlar plastik boru iki uclarin1 silikonlayursun ve tutacak yerlerrini kaynak suyun icine koyukta k1vr1yorsun uzun yerleri 40 sm tutan yerleri 10sm tam boslun ustune vard1m1 carp1 yap1yor etrafta bosluk varsa cubuklar o tarafa yunleniyoir kaya mazarlarinda bir boslu kac1rmaz . resim cektim netim zay1f yuklemiyor resmi baska bir seye gitmez bosluktan baska.