4 tane ÜÇKEN veya ZARF işareti | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

4 tane ÜÇKEN veya ZARF işareti

ersan

Admin
Cevap: 4 tane ÜÇKEN veya ZARF işareti

_xxx_sana yakin yerde olsam sana o yere bir bakiversem sana cubuklarlan ta fikirini deyistireceksin cubular icin .usta bir cubukcu cubuk cekerken hic biseye hic dusunmeyecek tam cubuklarin ustune kosantre olacaksin eyer burada bisey var mi diye dusunursen cubuklar tam dusundunun ustune gider sizde sanadersizki orada biseyler var.

_xxx_

Kullanıcı

slm _xxx_ kardes birde bu yoladim saytaki cubuklardan yap birde onlari dene,,
slm varan sana basedmek istedim bosluk bulma cubuklari .Gidiyorsun veterenere diyorsun 2ki cam boru istiyorsun ,,pvs,,den onlar plastik boru iki uclarin1 silikonlayursun ve tutacak yerlerrini kaynak suyun icine koyukta k1vr1yorsun uzun yerleri 40 sm tutan yerleri 10sm tam boslun ustune vard1m1 carp1 yap1yor etrafta bosluk varsa cubuklar o tarafa yunleniyoir kaya mazarlarinda bir boslu kac1rmaz . resim cektim netim zay1f yuklemiyor resmi baska bir seye gitmez bosluktan baska.

bu resimlerde bakarsan bunun hediyesi ucmus gibi duruyor benim anadime gure .

ersan kardeş yorumun için çok teşekürler

bu çubuk tarifini bir yerden okumuştum ama pek inanmadım, ama madem sen öyle diyorsun denemekte fayda var, sen bana şunun tarifini daha ayrıntılı bi anlat sana zahmet

mal uçsaydı biz onları orda tespit edemezdik, ve uçsaydı o aşağıdaki ufak delikte uçardı, fotorafdan belli değil ama ben dereye indim baktım orda öyle uçmuş gibi bir yer yok, oranın altı zamanla suyla rüzgarla aşınmış, saygılar

bydark

Kullanıcı

acılmıs oda tekse bir tane daha ara,tünelli giris,