50 Cm Capi 50 Cm Derinliginde Oyma | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

50 Cm Capi 50 Cm Derinliginde Oyma

metin77

Kullanıcı
S.a. Allah sizden bir ömür boyu razı olsun Babam bana derdiki Bak oğlum bu dünyada paranı kaybet neşeni kaybetme dedi Rahmetlik bana dua'mı etti Bed'dua mı etti anlamadım. :eek: :confused: :D ne yazıkki ben hiç bir şey bulamıyorum.(ağla)
Abi bence sen yanlis yerdesin ondan bulamiyon [emoji2] [emoji2] [emoji2] olmayan yerde cubuk ne yapsin dedektor ne yapsin. Ben deki yerlerin biri ******ben. Sen gel.kalan yerlerden sec begen senin adina ******* [emoji2] [emoji2] [emoji2] 8 tane kaya mezari var bizi bekliyor......

Değerli üyemiz
Konu içerisinde kaçak kazıyı teşvik mahiyetinde ki ibareler silinmiştir.
Lütfen forum kurallarını okuyun
KOMANA
LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

TEVFiK

Vip Üye
Abi bence sen yanlis yerdesin ondan bulamiyon [emoji2] [emoji2] [emoji2] olmayan yerde cubuk ne yapsin dedektor ne yapsin. Ben deki yerlerin biri acim ben. Sen gel.kalan yerlerden sec begen senin adina acalim [emoji2] [emoji2] [emoji2] 8 tane kaya mezari var bizi bekliyor......

Allah razı olsun sayın ustam hemen kuş gibi uçarak gelebilirim.:D.Beni düşünüpte davet ettiğiniz içinde çok,çok teşekkür ederim.

MAVRAN

Vip Üye
Kara taşı döndürdüğünüzde dikkat etmelisiniz Eğer haritayı ters okursanız yanılırsınız Örneğin insan yüzüstü yatarken sol kolu Sola Bakar ancak sırt üstü döndürdüğünüzde sol kol Sağa Bakar Dolayısıyla Bu haritayı ters okumalısınız kayayı döndürdüğünüz gibi okursanız yanılırsınız Kaya toprakta Nasılsa harita o şekildedir, kayayı ya sağa ya sola Söndürün ve haritayı öyle okuyun. Asla kayanın yerini değiştirmeyın.

metin77

Kullanıcı
Kara taşı döndürdüğünüzde dikkat etmelisiniz Eğer haritayı ters okursanız yanılırsınız Örneğin insan yüzüstü yatarken sol kolu Sola Bakar ancak sırt üstü döndürdüğünüzde sol kol Sağa Bakar Dolayısıyla Bu haritayı ters okumalısınız kayayı döndürdüğünüz gibi okursanız yanılırsınız Kaya toprakta Nasılsa harita o şekildedir, kayayı ya sağa ya sola Söndürün ve haritayı öyle okuyun. Asla kayanın yerini değiştirmeyın.
Ustam kaya cok buyukmus. 5 6 kisi anca k cevirebirmisiz. Yada manila ile 3 kisi yeter dedirler. Tasin etrafi buyuk kayalarla doluymus. Kaya ************ kayalari cekince. Hafta sonunu bekleyecem mecbur yigenlerle **************** [emoji4]

Moderatör tarafında düzenlendi:

TEVFiK

Vip Üye
Ustam kaya cok buyukmus. 5 6 kisi anca k cevirebirmisiz. Yada manila ile 3 kisi yeter dedirler. Tasin etrafi buyuk kayalarla doluymus. Kaya altini kaza bilirmisiz kayalari cekince. Hafta sonunu bekleyecem mecbur yigenlerle beraber cikarim [emoji4]

S.a. Sayın ustam Allah yar ve yardımcınız olsun derim ama Arzu ederseniz şayet ben gelebilirim bunun ile.:D.

MAVRAN

Vip Üye
Ustam kaya cok buyukmus. 5 6 kisi anca k cevirebirmisiz. Yada manila ile 3 kisi yeter dedirler. Tasin etrafi buyuk kayalarla doluymus. Kaya altini kaza bilirmisiz
kayalari cekince. Hafta sonunu bekleyecem mecbur yigenlerle beraber cikarim [emoji4]

Kardeşim tetpir elden bırakma bak Kaya büyük diyorsun Sakın ola dikkatsiz davranmayın bu konuda tecrübesiz insanlarla çalışmak çoğu zaman sıkıntı çıkarmıştır Eğer Kaya çok büyük ise altında harita olma ihtimali azalıyor.

Üst Alt