Hastalık - A21MEDLİ Ustam Hk. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Hastalık A21MEDLİ Ustam Hk.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Rabbim tez zaman da şâf-i ismi yüzü suyu hürmetine şifa nasib etsin İnş’ALLAH. Duamızdasın biizniALLAH 🤲🤲

mamostem burdan amed 1:50 dk. Ansızın gelirim İnş’ALLAH. 🤲

Kader25

Admin
Selamun aleyküm çok değerli kardeşlerim,hakkımda yazdığınız tüm dua ve temenileriniz için Teşekkür ederim.
durumumu biliyorsunuz,elimde tek göz kaldı oda kanama ve ödemle boğuşuyor..
onuda ekran başında geçirdiğim süre zarfında tehlikeye atıyorum farkındayım,sağolsun Roni kardeşim hakkımda konu açmış,.. artık İnterneti hayatımdan çıkardım..bundan dolayı,konu altında son kez yazma gereğini duydum

uzun bi ara aranızda olamamktan dolayı çok üzgün olduğumu bilmenizi istiyorum,fakat sağlık herşeyin başıdır.
ameliyat olduğum sağ gözüm açlırsa?,aranıza dönerim açılmazsa biraz zor dönerim....
kalbini kırdığım birileri varsa hakkını helal etsin,benim geçmişse,tüm haklarım Helali hoş olsun.
bundan sonraki temenilerinize,cevap yazamazsam Mazur görün..

Allah azze ve celle herkesin işini Rast götürsün,Rabbim hepimize ASPAVA versin..Allahumme Amin..

Allah azze ve celle
Sıhhat
Para
Afiyet
Versin
Amin
🌹 🌹 🌹 🖐🖐🖐
Rabbim 2 gozunuzede sifa ihsan eylesin ustam.
Insallah tez zamanda aramuza katilirsiniz.
Amin.

bornovalı

USTA
Super Moderatör
Selamun aleyküm çok değerli kardeşlerim,hakkımda yazdığınız tüm dua ve temenileriniz için Teşekkür ederim.
onuda ekran başında geçirdiğim süre zarfında tehlikeye atıyorum farkındayım,sağolsun Roni kardeşim hakkımda konu açmış,.. artık İnterneti hayatımdan çıkardım..bundan dolayı,konu altında son kez yazma gereğini duydum

uzun bi ara aranızda olamamktan dolayı çok üzgün olduğumu bilmenizi istiyorum,fakat sağlık herşeyin başıdır.
ameliyat olduğum sağ gözüm açlırsa?,aranıza dönerim açılmazsa biraz zor dönerim....
kalbini kırdığım birileri varsa hakkını helal etsin,benim geçmişse,tüm haklarım Helali hoş olsun.

Allah azze ve celle herkesin işini Rast götürsün,Rabbim hepimize ASPAVA versin..Allahumme Amin..

Allah azze ve celle
Sıhhat
Para
Afiyet
Versin
Amin
🌹 🌹 🌹 🖐🖐🖐
S.A.
"kalbini kırdığım birileri varsa hakkını helal etsin,benim geçmişse,tüm haklarım Helali hoş olsun."
Bizlerden yana da helal olsun ustam.
ALLAH (c.c.) acil şifalar versin.
Tez zamanda aramıza tekrardan katılırsınız inşallah.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Brem rabbim tez zamanda şifa versin inşallah sana son görüşmede dediğin gibi bir süre dinlen TV bile izleme iyi bal varsa ballı çay buharı uygula tedavilerini aksatma

Kaleli21

Kullanıcı

Allah azze ve celle
Sıhhat
Para
Afiyet
Versin
Amin
🌹 🌹 🌹 🖐🖐🖐
Bizden helal olsun kardeşim benim. Asıl sen hakkını helal et. Senin hakkın çok bizde.