Açık mağara

ersan

Admin
Cevap: Açık mağara

slm impossibleman usta hic bu yer dikatini cektimi bu tas sivanmis gibi duruyor bu yeri bir yokla bakalim bosluk veriyormu birde adamin bakti yununde bir ,,v,, var

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ayrıca görünen siluetin (büyük hayvan yanında birde yüz var) bana baktığı açıdan insan yüzüne benzettim. değişik bir kaç açıdan görsek belki emin olabilirdim. bu mağarada ya bir mezar var,,, yada bu mezar ile beraber mezar hediyeleri de var burda.

Son düzenleme:

impossibleman

Kullanıcı

slm impossibleman usta hic bu yer dikatini cektimi bu tas sivanmis gibi duruyor bu yeri bir yokla bakalim bosluk veriyormu birde adamin bakti yununde bir ,,v,, var

Evet ersan ustam. Oradaki çatlak ve kabarıklık benimde dikkatimi çekmişti. Konuyu açma sebebebimde ustalarımın görüşlerini almaktı. Harbici ustamda azcık üst tarafında sıralı taşları ve sıvayı söyleyince dahada emin oldum ordan. Sanırım açık mağaranın sırrı bu :)

firat

Kullanıcı

s.a aleykum ben eskı uye fırat bazı sorunlardan dolayı uzun zaman sıteye gıremedım saolsun asiavcı ustam imposible abım benden yardımlarını esırgemedıler imposible ustam konuyu buraya tasımak ıstemıs saolsun x konulan yerın sagı bosluk sesı verıyor lakın kayanın parcasını bıraktıgını dusundurdu bana x konulan yer sert dıger yere gore gecen gun gıttım yesıl olan kısım yagmur suyunun oraya akmasıyla olamazmı birde magara duvarında bellı belırsız bı kac yerınde yesıllenme var yesıl kayanın altındakı bosluk 1 mtreden sora el kadar kuculuo ve magara gerıye dogru 6 mtre kadar daralarak devam edıo sonunda el ıle dızılmıs gıbı buyuklerı 50x15 kalınlıkta kayalar duzgun sekılde ustuste dızılmıs gıbı sadece sol altta kucuk bır acıklık var burası kırılmadan dolayı veya cokmeden dolayı da olabılırmı cunku kaya astfalt altına dokulen cakıllardan butun yorum yapanlara cok tsklerr

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

a.s

fırat dilersen eskinickinle devam edebılrısın,şifresimi kayıp ?

impossibleman

Kullanıcı

a.s

fırat dilersen eskinickinle devam edebılrısın,şifresimi kayıp ?

Bozkurt ustam şifresini unutmuş arkadaş. O yüzden yardımcı olabilirseniz. Bu yüzden ben açtım konuyu.
Bundan sonra konu sahibi Fırat kendi devam edecek konusuna. Saygılarımla.

firat

Kullanıcı

tsklerr bozkurt ustam diger nıkle paylasımlarım var daha uygun olur tsklerr

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Bozkurt ustam şifresini unutmuş arkadaş. O yüzden yardımcı olabilirseniz. Bu yüzden ben açtım konuyu.
Bundan sonra konu sahibi Fırat kendi devam edecek konusuna. Saygılarımla.

saygı benden ustam eyw.
şifre olayını hallettim,konunun nasıl devam etmesını ıstersenız öyle yapabılırız.

yani fırat kullanıcı altında konuyu konu başlığı ile fırat açmış gibi yapabilirim,veya dikkat kaybı olmasın dye bu konu üzerinden devam edebilirsiniz.

nasıl dilerseniz.

tsklerr bozkurt ustam diger nıkle paylasımlarım var daha uygun olur tsklerr

rica ederim.

yeni şifreni bu kullanıcı adına özel mesajla attım.

iyi forumlar,tekrar hoş geldin fırat.

firat

Kullanıcı

ustam sız uygun olanı neyse bılırsınız cok tsklerr

ersan

Admin

FIRAT ustam siteye yine hoooss geldin o carpi yaptim yerde girisin var bir dikatli ol .benim aynen buna benzer bir yerde bir akebeden gectimki kayrik mara gurdumu tulerim tiken gibi oluyor onustan sana yaziyorum .tubuyle bir mara vardi seninki gibi yukarsinda horasanlan sivali bir girisi ta vardi o yeri actim dar bir delik 50x50 kadasr var iceri girdikce ta daralmaya basladi iceride hic dunemiyorsin gitikce hava azalmaya basladi bende inat devam etim ama neyse bitkisini gurdum belkide iceri doru 30mt kadar girdim ,,ustalarim ,,icerde dolma bir yer vardi topraklan -odun kumuru karistirmislar birde yaninda bir tilki gececek kadar bir delik vardi tsata ;;zor ciktim hafasizliktan o yerden gerlemesiye ici hic biseye de kokmuyor ama iceri girdimi seni sankim bisey buvuyor hava alamiyorsun .yuteki gunu -pidbul cinsi kupemi saldim ayni yerre asadan maranin icinden cikti .FIRAT ustam bunlar aziyorum sana necinse basimdan gecti.