Acil Cevap Alan Tarama Ile Ilgili Renklerin Anlamlari | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Acil Cevap Alan Tarama Ile Ilgili Renklerin Anlamlari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ya cihazin adını bilmiyorum. Ama bildiğim sadece mezarlık + kuyu ve ganimet. Biz mezarlığı bulduk . Mezarlığın 2 tANE olduğu ve birinin p'c mezar olduğu söyleniyor. .
Hepsininde bir ermeni evinde olduğunu söylüyosun doğru anlamışız değilmi

Beachstar

Kullanıcı
Hepsininde bir ermeni evinde olduğunu söylüyosun doğru anlamışız değilmi
Evet evet ermeni evi. Hocam yeşil olan mezarlık diye söylendi ama . Bize mor olanın ganimet olduğunu söylediler. Malın kuyudami yoksa Bahçedemi olduğunu öğrenmek istedik . Biz mezarlığı bahçede bulduk 2 tane . Mezarlığın karşısında kuyu var. Resimde kuyunun karşısında mavili.. Fakat malın kuyuda olduğunu söylüyorlar. Kuyunun içinde bi mahsene açıldığını söylüyorlar. Acaba mor olan yer hem ganimet hem kuyumu..

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Ya cihazin adını bilmiyorum. Ama bildiğim sadece mezarlık + kuyu ve ganimet. Biz mezarlığı bulduk . Mezarlığın 2 tANE olduğu ve birinin p'c mezar olduğu söyleniyor. .

Kardeşim başka bir forumda bu fotoğrafın benzerini görmüştüm, baya tartışma konusu olmuştu.. Ama sonuc yoktu. Cihaz markasını söylersen arama bölümünden bulabliirim.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
wgmd-9-curve.JPG

Bir rezistivite cihazıyla benzeri alınmıştı ama ismini hala hatırlayamadım

Beachstar

Kullanıcı
Kardeşim başka bir forumda bu fotoğrafın benzerini görmüştüm, baya tartışma konusu olmuştu.. Ama sonuc yoktu. Cihaz markasını söylersen arama bölümünden bulabliirim.

Keşke cihaz markasını bilsem .. elinde pc ile dolaştı ve mause gibo birsey vardı elinde dolaştırdı. .siyah Bi ekran di .. gps tarsniyor ve güney kuzey batı Doğu diye gösteriyor du. Fazla yanına yaklasamadik şahsın =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt