Acılmış Yığma

Kurt ini

Kullanıcı
Resmi kazı ile açılmış Anadoluda bir sürü yıgma var demir kapiyla kapatılmış içini görme şansımız olmuyor misal amisos Samsun manisa saruhan gibi .

burdan asi utama güzel paylaşım için teşekkür ederm.
evet ankara ustam işte amisos 1.tepe

buda kapısı demirden giriş yasak

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
(ağla)Ah ustam ah antakyadayken de yol duzelgahimda sehrin icinde ikiz yigma vardi her gectiimde icim giderdi hemde daha el degmemis st pierre kilisesine safak safaga idiler ah antakya neler vardi neler simdi sivas a geldik butun guzelliklerden mahrum kaldik ustslar burada hicbisi yok ya daraldim bunaldim valla:(

adrenalin68

Kullanıcı
(ağla)Ah ustam ah antakyadayken de yol duzelgahimda sehrin icinde ikiz yigma vardi her gectiimde icim giderdi hemde daha el degmemis st pierre kilisesine safak safaga idiler ah antakya neler vardi neler simdi sivas a geldik butun guzelliklerden mahrum kaldik ustslar burada hicbisi yok ya daraldim bunaldim valla:(
ustam, yakınlaşıyosun demek yavaş yavaş. Seni yavaş yavaş Şirin Gırşaare getirmek lazım.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
burdan asi utama güzel paylaşım için teşekkür ederm.
evet ankara ustam işte amisos 1.tepe

buda kapısı demirden giriş yasak
Onlarca kez gittim buraya içini görmek bir kez nasip oldu busene Mart ayında gittiğimde yanımda çekiç goturecem kapıların kilitlerini kiracam ya ayıp insanlar ta oraya kadar gidiyor iceriyi göremiyor bu arada yeğenim de baya yakışıklı maşallah tam mühendis tipi var eğitim camiasında olduğum için anlarım gençlerden.