Afiniza Siğinarak Paylaşiyorum. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Afiniza Siğinarak Paylaşiyorum.

defineavı

Kullanıcı
Ve ikinci resmide kontrol edebilirmisiniz ben kaplnbağa, insan ve aslan yüzü olduğunu düşünyürom.

ECE07

Kullanıcı
Ve ikinci resmide kontrol edebilirmisiniz ben kaplnbağa, insan ve aslan yüzü olduğunu düşünyürom.

Çok iyi bir çevre resimlemesi yapmanız gerekir, kolay gelsin.

ECE07

Kullanıcı
Bahsettiğiniz ikinci resmi inceledim ve sizin gördüm dediğiniz figürleri ben de bu daire içinde gördüm, benzetmişte olabilirim. Sıra sizde artık, tespit ettiğiniz figürleri merak ettim.

defineavı

Kullanıcı
Bahsettiğiniz ikinci resmi inceledim ve sizin gördüm dediğiniz figürleri ben de bu daire içinde gördüm, benzetmişte olabilirim. Sıra sizde artık, tespit ettiğiniz figürleri merak ettim.
Sizin daire içine aldığınız yerin hemen üst tarafında kayanın ortasında uzunca bir kablmbağa ve hemen k. Bağanın baktığı yonde ise 3 tane insan kafası ve onlara bakan aslan kafası var yanılmıyorsam üstadım.

defineavı

Kullanıcı
özür dilerim telefonda msj attığımdan fazla net resim yapamıyorum ki daire içine aldım benzettiklerimi.

ECE07

Kullanıcı
Diğerleri için birşey diyemem, buradan da anlaşılıyor ki artık benzetmeden ziyade, yakın çalışma, yakın resimleme zamanıdır. Gördüğün gibi şartlandığımız taktirde, farklı benzetmeler otaya çıkabiliyor.

defineavı

Kullanıcı
Diğerleri için birşey diyemem, buradan da anlaşılıyor ki artık benzetmeden ziyade, yakın çalışma, yakın resimleme zamanıdır. Gördüğün gibi şartlandığımız taktirde, farklı benzetmeler otaya çıkabiliyor.
. Teşekkür ederim ilginiz için en yakın zamanda yeni ve anlaşılır resimlerle güncelliyecem.