Afiniza Siğinarak Paylaşiyorum. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Afiniza Siğinarak Paylaşiyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
B ENCE BAŞKA RESİME GEREK YOK. elde olmayan nedenlerden kısıtlı olabilir saygıyla belirtmenide takdir ediyorum.
ustalarımız güzel noktalara temas etmişler. sende bir kısım bulguları anlıyorsun. anlıyorsun da terddütünmü var mübarek. teyitmi istiyorsun.

nereye bakıyor nereye yürüyor. hepsi bir karenin içinde mevcut. ALLAH a emanet ol.

defineavı

Kullanıcı
B ENCE BAŞKA RESİME GEREK YOK. elde olmayan nedenlerden kısıtlı olabilir saygıyla belirtmenide takdir ediyorum.
ustalarımız güzel noktalara temas etmişler. sende bir kısım bulguları anlıyorsun. anlıyorsun da terddütünmü var mübarek. teyitmi istiyorsun.

nereye bakıyor nereye yürüyor. hepsi bir karenin içinde mevcut. ALLAH a emanet ol.

Teşekkürler ikizceli ustadım. Az bir şey anlıyorum, çözüm değil sadece gözlemciyim işaretleri çok iyi görebiliyor ve hızlıca farkediyorum ama noktasını ve ölçümleri bilmiyorum. Maalesef baktığı yerde birşey yok karsısı bol bir alan ve tepenin aşağısıda boş bir arazi ama herhangi bir emareye yok. Bana daha net yardımcı olabilirmisin ustadın.

defineavı

Kullanıcı
ikizceli ustadım o aslan ve insan sureti ise hemen dibindeki kayaya bakıyor. ve işaretler gece bakılmadı güdüz çekimi.

İRON

Kullanıcı
burdan bir sürü figür çıkartabilirm sana aslan insan deve vs... uzayıp gider.sizide boşunu heveslendirmek istemem.çünkü geneli benzetmeden ibarettir.yakından bakman yakından çekmen ve gmzle görülür acaba bu şu işaretmidir yoksa şölemiydi ddedirtecek türrden işaretiniz olursa ozaman burdan devam edelim.yoksa burda dediğim gibi benzetmelerle çok farklı şekiller çıkartılır.
kolay gelsin...

defineavı

Kullanıcı
burdan bir sürü figür çıkartabilirm sana aslan insan deve vs... uzayıp gider.sizide boşunu heveslendirmek istemem.çünkü geneli benzetmeden ibarettir.yakından bakman yakından çekmen ve gmzle görülür acaba bu şu işaretmidir yoksa şölemiydi ddedirtecek türrden işaretiniz olursa ozaman burdan devam edelim.yoksa burda dediğim gibi benzetmelerle çok farklı şekiller çıkartılır.
kolay gelsin...
TEŞEKKÜR EDERİM USTAD.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

ok istikametine zıplayarak git. mumya gibi sarılmışsın başka şansın yok. kardeşim çok söze gerek olmayan bir yer.
tavuğun yattığı yer varken başka yerde yumurta ararmısın. çizdiğime bak. kaya mezarları var. müze izin verirmi bilmem.

defineavı

Kullanıcı

ok istikametine zıplayarak git. mumya gibi sarılmışsın başka şansın yok. kardeşim çok söze gerek olmayan bir yer.
tavuğun yattığı yer varken başka yerde yumurta ararmısın. çizdiğime bak. kaya mezarları var. müze izin verirmi bilmem.

Ustadım teşekkür ederim yarın oraya gidecem inşallah gelişmelerden haber ederim.

ECE07

Kullanıcı

İkizceli Abim burda nerde Tavuk? Abi Defterin sol tarafına adınıza bir tane CEZA yazdım. Senin Tavuğu bulacam diye yarım saattir dip bucak temizlik yaptım, bu resmi didik didik ettim. Jeton yeni düştü.

defineavı

Kullanıcı
Kusura bakmayın ustadlarım yağmur ve yol şartlarından dolayı gidemedim bilginize. Gideceğimi söyledim ama gidemedim.