Ağaca Çakılı Çivinin Anlamı | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ağaca Çakılı Çivinin Anlamı

wolf_52

Kullanıcı
3 tane yığma armalısın reis,200 metre içersinde yol kenarın da...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
çivi çakılı ağaçların muhitinde at nalı işaretide olur at nalının adım paydası vede handese takniğiile verdiği ölçü malın yerini der çivinin ağaçla toprak arasın daki mesafedede işin püf noktasıdır 1: kuzey batıya bakıyorsa dere vede yol çatalındaki yere yakın kuru dere olur buradada eski köprü vede 3 ağaç yada yığma olur burası 21 le başlar 2:güney doğuysa yerden eğilip içilen suıdur suyun doğusuna doğrudur bunun kodu 21 3:güney batıysa çakıl yığmaya gider 4 :kuzey doğuysa direk para yerine gider 9.21 dir güneyse kiliseye kuzeyse yatıra batıysa 3 değirmene doğuysa kuyuya vede mezarlığa gider tabii yapan millete göre değişir ama lion handesa aslan 22 açı hesabı vede zıt yönler tekniğini bilmeyenler bu işten zor ekmek yerler

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
çalkaya üstad ım çivi kuzey batı ya bakıyor. ben buranın ekmeğini yiyecem inş. allah nasip ederse yıyecem. dönem soygunu, benden önce uğraşan olmadıysa buranın ekmeği bende inş.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
çalkaya üstad ım çivi kuzey batı ya bakıyor. ben buranın ekmeğini yiyecem inş. allah nasip ederse yıyecem. dönem soygunu, benden önce uğraşan olmadıysa buranın ekmeği bende inş.

Çalkaya ustanın verdiği bilgilerle örtüştürebiliyormusun ustam ?

wolf_52

Kullanıcı
inşallah muhafak olursun reis,yığma dağıtılmış bile olsa,zeminden alta inlmişmi? 1 2 cisi makina yada çubuk tut asi avcı ustam sana yakın tut götür..:))ikizceli ustamda orda ekip hazır... (keyif)

babahalit

Usta
Kullanıcı
cıvılerı,agacta,yada,kayada,dokununca,hasta,ölursun,kullıyen,yalan,,defıneci.yalanları,milleti,korkutup,yere,sahıplenmek,icin,uydurulmus,,ancak,,ermeni,mezariarda,olunun,yanına,cıvı,koyarlardı,onlar,tılsim,ve,dokunanı,hasta,etmek,ıcın,yaparlardı,mezarlardakı,cıvılere,dokunmayın,,bır,arkadasım,mezardam,8tane,cıvı,bulmustuigerırdı,cıplak,elle,dokunmustu,mıkrop,kaptı,hastanede,yattı,cozume,gelınce,4kose,yadakafası3gen,olacakcıvı,olcumu,metre,degil,varra,yada,,handese.lıon,teknigi,ıle,bulunur,
Mezardan çıkan Çiviler sayısı yılından çok gömünun kaç kişi tarafından konulduğunu ve gömünun uzaklığını anlatır bire bır bire yüz sistemi ile çalışır genellikle dere kavisine atar kavisin üstundeki sırası mezarları olur.mezarda kaç çivi çıktıyasa okadar mezar düzlükte olur. Lion handle var pi sayısı olçümlerini Çankaya ustaca verdim bır bölümünü

wolf_52

Kullanıcı
Mezardan çıkan Çiviler sayısı yılından çok gömünun kaç kişi tarafından konulduğunu ve gömünun uzaklığını anlatır bire bır bire yüz sistemi ile çalışır genellikle dere kavisine atar kavisin üstundeki sırası mezarları olur.mezarda kaç çivi çıktıyasa okadar mezar düzlükte olur. Lion handle var pi sayısı olçümlerini Çankaya ustaca verdim bır bölümünü
üstadım konuyu bölmeden ayrı bir konu içersinde işlenirse çok faydalı olur duacı oluruz ,saygılarım la..