Ağaya Küs Olanlar Derneği | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Ağaya Küs Olanlar Derneği

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Dedeme oldu bitti dua ederim
Rabbim rahmet etsin
Kurnazlığım ve agalığım ondan gelir
Tüm dedelerimizin ve
Ninelerimizin ruhuna El Fatiha
yatsıda yasinden sonra bu fatiha ağır geldi.:D
her akşam sabah ALLAH a şükür ümmeti MUHAmmed in ahirete gidenlerine hediyemizi gönderiyoruz.
ama senin dede benimkine yanlış düşünmüş.sanırım bundan sonra onu ayıracağım.:p

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
yatsıda yasinden sonra bu fatiha ağır geldi.:D
her akşam sabah ALLAH a şükür ümmeti MUHAmmed in ahirete gidenlerine hediyemizi gönderiyoruz.
ama senin dede benimkine yanlış düşünmüş.sanırım bundan sonra onu ayıracağım.:p
Şimdiye kadar sakallılardan
Hiç korkmuyordum
Hakka varan biri sırf benim
Dedem diye ayırt ediyon abi
Oldu mu
Korkmaya başladım sizden
Acilen ruhuna yasin i şerifi oku
Dua et
Hatim demedim :D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bütün geçmişlerimize mevlam rahmet eylesin sevgili peygamberimizin s.a.s. şefaatine mazhar eylesin inşAllah...
ikizceliyi bilmem ama benim dedem bayağı mal saklamış bu işlere başlama nedenimdir ama nasipten başkası olmuyor.
Dedelerimin dedesi mısırın kenan vilayetinden erzincana dönüş yapıyor ve talebesi olduğu Muhammed sami hazretlerinin tavsiyesiyle (adımı ondan almaktayım) magos isminde bir rumun topraklarını alıyor ve yerleşiyorlar magos ismi ile anılan köy sonraları mığısı ismine dönüşüyor dedelerim kardeşler her ikiside imamlardı ben sadece anne dedemi hayal meyal hatırlarım baba dedemi hiç görmedim imamlığın ötesinde tüccarlık yaparmış büyük annemin söylemesine göre iki heybe dolusu osmanlı lirası bahçede saklı olduğunu ayrıca dayım bir teneke dolusu altının ağzını lehimle kapatırken gördüğünü anlatırdı babamla amcam 1939 depreminde yıkılan evlerinin enkazını biraz kazmak istiyorlar medet umdukları zatı muhterem şurada şurayı kazın kazıyorlar cinler buraya getirdi burayı kazın diye birkaç yer gösteriyor sonuç alamayınca öylece kalıyor ben babamla bu mevzuları konuşacak çağa erişemedim babam ben 12 yaşındaydım vefat etti biraz mevzulardan haberimiz olunca oralar enkaz yıkıntısı ayırımlı bir cihaz bulalımda arama yapalım derken yan tarafta evleri olan komşular çevrede düzenleme yapmışlar ağaçlandırma çalışmaları yapmışlar ve şimdi zenginlikleri dilleri destan belki birşeyler kalmış olabilir ama bir türlü içimden gelmiyor gidip araştırma yapmak ne köy kaldı elimizde ne mal hayırlısı diyelim...

walkman

Kullanıcı
Lacivert ustam herşey nasip. Siz benden daha iyi bilirsiniz nasipten ötesi olmuyor. Nasibiniz varsa Rabbim yürü ya kulum derse yolda giderken bile ayağına takılır ortaya çıkar .

"Görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler."

Selam ve dua ile ustam vesselam...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Lacivert ustam herşey nasip. Siz benden daha iyi bilirsiniz nasipten ötesi olmuyor. Nasibiniz varsa Rabbim yürü ya kulum derse yolda giderken bile ayağına takılır ortaya çıkar .

Selam ve dua ile ustam vesselam...
Fake Erzincan lı ile
Aynı fikirdeyim
Hayret ya hu :eek:

walkman

Kullanıcı
Lacivert ustam dedim ya herşey nasip kısmet bizim kısmete de aliveli düştü. :D:D

Vardır bunun da bir hikmeti hayır olsun. :rolleyes:.
(Çakma Malatya'lı başkalarına saldırarak aslını unutturmaya çalışma millete :)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Lacivert ustam dedim ya herşey nasip kısmet bizim kısmete de aliveli düştü. :D:D

Vardır bunun da bir hikmeti hayır olsun. :rolleyes:.
(Çakma Malatya'lı başkalarına saldırarak aslını unutturmaya çalışma millete :)

Ben böyle arsız adam güreşçilerde bile görmedim..!! yahu paspasa döndü sırtı yerden kalkmıyor yattığı yerden bıçak çekiyor.. heyretki hayret...
Ama yinede mekanın has askerlerinden...