Aile putu haç işareti

zukowsk

Kullanıcı
Kilise yada manastır dediginiz yer büyük bir yerdenmi bahsediyorsunuz
usta filmlerdeki gibi biryer değil :) kilisedeki manastırdaki toplanan hediye edilen eşyaların saklandıgı biryerde olabilir burası ben bu işareti tecrübe eden birini biliyorum ama sana şimdi şöyle diyim seninki gibi değildi yani bi kaya üzerinde kabartma ama senin işaretin aynısı idi topragın altından cıktıgı için kesin bir yorum yapamam buna boşluk testi yapınız buraya

zukowsk

Kullanıcı
seninki ile onunki arasındaki tek fark topragın altından cıkması :)

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Arkadaşım bu hac işareti olan tas ne kadar büyüklükte eni boyu mezar taşı gibi duruyor topragin altinda yatikmi dikeymi nasil duruyordu

Unutulmaz

Kullanıcı
usta filmlerdeki gibi biryer değil :) kilisedeki manastırdaki toplanan hediye edilen eşyaların saklandıgı biryerde olabilir burası ben bu işareti tecrübe eden birini biliyorum ama sana şimdi şöyle diyim seninki gibi değildi yani bi kaya üzerinde kabartma ama senin işaretin aynısı idi topragın altından cıktıgı için kesin bir yorum yapamam buna boşluk testi yapınız buraya
usta filmlerdeki gibi biryer değil :) kilisedeki manastırdaki toplanan hediye edilen eşyaların saklandıgı biryerde olabilir burası ben bu işareti tecrübe eden birini biliyorum ama sana şimdi şöyle diyim seninki gibi değildi yani bi kaya üzerinde kabartma ama senin işaretin aynısı idi topragın altından cıktıgı için kesin bir yorum yapamam buna boşluk testi yapınız bura

Selamün aleyküm
Arkadaşım bu hac işareti olan tas ne kadar büyüklükte eni boyu mezar taşı gibi duruyor topragin altinda yatikmi dikeymi nasil duruyordu
Yatık çıktı