Aile putu haç işareti

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Truva ustam o taşın altından çıkmadı yan tarafından çıktı ve o yüzeyde duran taş aşagıya kadar o turaklı bir kayamı bilmiyorum inceliycem peki sizce hangi medeniyete ait ve içerde tam olarak ne olabilir
Selamün aleyküm
Arkadaşım öyle sorular soruyorsunuz ki
Bunlari kim bilebilir göçmenlerin yaninda degillerdi ustalar ustalarım dan @KANAS_USTA ustamda böyle sorular yüzünden yanlış kelimeler yazdi ceza aldi mekanda lütfen ustalar bildiklerini zaten yaziyorlar ille orada şu varmı diyecek sonrada sıkıntıyı siz çekeceksiniz

bölgeye sizler hakimsiniz ustalarimiz gördüklerini yorumlamaya çalışıyor sizler araştıracaksiniz teşekkür ediyorum

TRUVA

Admin
Truva ustam o taşın altından çıkmadı yan tarafından çıktı ve o yüzeyde duran taş aşagıya kadar o turaklı bir kayamı bilmiyorum inceliycem peki sizce hangi medeniyete ait ve içerde tam olarak ne olabilir
Kardeş sonuçta orada birşey varsa biz koymadık. Ne olacağını bilemem. Diyelim tahmin ettim bildim. Zamane soygunu yemiş ve boş olabilir. Önce test yapacaksın. söylediklerimi tespit etmelisin. Medeniyet soruyorsun. Bana göre Yunan olarak görünüyor.