Akrep68 Kardeşimize,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
amin değerli kardeşim binlerce kez amin.
artık aramız da olmayacak belki ama iyi niyetinden hiç şüphe duymadım.
bazen saf insanların ,itibar ettiği kişilerin bazı konularına gözü kapalı inanması çok doğaldır. kendi özünde şeytani düşünce olmadığı için, yalanla imanın da bir yerde durmadığını bildiği için hiç şüphe duymayabilir.aksini görmeyince de doğru kabul edebilir. onurlu bir insan olduğu da bana ısrarla hocam beni silermisin diye tekrar etmesinden anlaşılıyor.
düşündüğümüz şekilde bakanlara ben bir kaç kez rastladım.bazıları da yaptığından çok emin görünmesine rağmen,maalesef netice olumsuz neticeleniyor.
bu konulara fazla girmek istemem. lakin somut karşılığı olmayan yönlendirmelere göz de yummam.sitemizde üyelerimizin huzuru ve doğru bilgi akışını sağlamak önceliğimizdir.
selametle kardeşim.

hamzadan

Kullanıcı
sitemizin değerli üyeleri,değerli yönetici arkadaşlarım,
bir yerde geçmiş tarihlere ait bir yapıt veya maden olduğunu anlamanın belli yolları vardır.
işaretleri okuyarak,cihaz ve çubuklarla tespit yaparak kayıtlı yerlerde haritalar gibi vs. bunlardan ilk akla gelendir.
bazılarıda ,fallarla veya hüddamı olanlar cinlerle istişare yaparak bakar.
elbette bu sistemlerin doğruluğu tartışılabilir.
akrep kardeşimizde ,son yazdığım benzeri bir bakışla ,konulara ,dolu ya da boş diye cevaplar verdiğini hepimiz gördük.
sitenin yöneticisi olarak,bir kaç arkadaşımla,üyelerimizin,yanlış yönlendirilip yönlendirilmediğini anlamak sorumluluğunda hareketle
bu durumun gerçeğini anlamaya çalışıyoruz. doğru tespitlerse en az üyelerimiz kadar bizlerde memnun olurduk.
ya yanılma durumu olursa düşünmek bile istemiyorum. üyelerimizin emeğinin zay olmasına gereksiz zaman ve para kaybına da göz yumamazdık.
başta YÖRÜK kardeşim ve bir çoğunıuz, İKİZCELİ usta bu yerlerin tespitini yapamadımı da yeni ve nasıl baktığı belli olmadan fikir veren,işaret bilgisi olamayan ve hiç bir yardımcı cihaz vs. kullanmadan,yerin üzerinde olmadan , sözlerinin nasıl bir hikmete dayandığını bile anlamadığı ifadelere inanarak ,yeni bir üyeden bilgi isteyebiliyor ,halbuki biz kendisini çok daha farklı düşünüyorduk,diyenleriniz olmuş olabilir.
ben bu attığım görüntülerin amacını anladığınızı bu açıklamamdan sonra anladığınızı düşünüyorum. yerlerinde ne olduğunu gayet iyi biliyorum.
heykel denilen yer,uydu görüntüsünde yazılanı gördüğünüz gibi çihazları da çubuklarıda değerli olarak yanıltan ,mineralin hası bir yer. boşluk ve değerli vermesine rağmen,YÜCE RABBİMİZ in YARATTIĞI İLK ANDAN BU GÜNE KADAR SADECE YÜZEYSEL BAHÇE AMAÇLI ÇALIŞMA HARİCİ,hiç bir işlem görmemiş bir yer. ayni noktada önce bende takıldığımı itiraf edebilirim. başka bir uydu görüntüsüde özellikle maden olduğunu vermişti. RABBİM e şükürler olsun ki,ALİÖMER ustamızla yaptığımız çalışmalar sonucu burayı ne boşluk nede değerli vermeyen bir sisteme ulaştık.
oda da dolu. yılanın odaları. verdiğim yerlerde tek malzeme son odada ,diğerleri boş.
akrep kardeşimiz,bana bin bir ricada bulunarak ayrılmak istediğini yazıyordu. en son az önce kararlı olduğunu rica ile bildirdi.
halbuki ben bu yanılma durumunu kendisini hiç rencide etmeden güzel bir üslubla üyelerimize bildirecektim.
aslında her akıllı insanın yapacağı bir yol izledi.
arkasından konuşmak bizlere yakışan bir hareket olmayacağı için,kendisinide savunma durumu da olmayacağı için,hakkında suçlayıcı bir durum olsun istemeyiz. inançlı ve yardım sever bir arkadaşımız olduğuna ve,yanıltılıyor sa da kendi elinde olmadığı inancındayım. belki değerli gördüğü bir yeri açıp doğruluğunu anlama imkanı da olmamış olabilir. yurt dışında oturduğu için,verileni almış ,inanmış ama test etme imkanı bulamamış olabilir. ard niyetli olduğunu düşünmüyorum.
bu durumun anlaşıldığını düşünüyor,kalbi sevgiler sunuyorum.
biz vebalden kurtulmuş olduğumuz gerçeğiyle,yorum yaptığı arkadaşlarımızın tercihide ,sorumluluğu da kendilerine ait olacaktır.
İkizceli ustam;Kardeşimiz benim çeşmedeki fil konumu kendisi bulmuş.Bende şaşırdım,vardır bir hikmet dedim.Hüddam olayına bir şey diyemem fakat cin olayı müslüman cinler dahi olsa yaradılışları itibarı ile % 80 yalan söyledikleri genel kanı olması itibarı ìle bu kardeşimizide üzmemek,siteden küstürmemek adına beğeni ile karşılık verdik.Amma araştımamızı da en sonlara bırakacağımızı beyan ettik ki zaten planlarımız bu yönde idi.Selam ile.

gerd23

Kullanıcı
konusmayacaktim zorlan konudturdun sen rabbimizin ilkyaratigi Andan beri yasiyor musun ikincisi o dolu odayi bir fotografini ata icinde ne oldugunu üyelerinde görsün ücüncüsü sen yerin üstünü görüyorsan ben yerin altini görüyorum sanada ispat edebilirim ama sen ispat edemesin o dolu odayi ben gececiyim size ilk günde yazdim bir insan geldim ve hic bir üyeden menfaat karsiligi bir sey yapmadim senin evinde

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gerd23

Kullanıcı
senin odalarin bos o tastan haric

gerd23

Kullanıcı
sanada

gerd23

Kullanıcı
birde ben calisiyorum senin gibi hayal pesinde kosmuyorum abdullah 314

gerd23

Kullanıcı
ben akrep yazilarimdan anladin her Halde BEN ISPAT ETMEYE HAZIRIM SENDE BANA O ODADA MALLIN HASSI DIYORSUN YA OMALLI ÜYELERE ISPAT EDERSEN GÖRSÜNLER ZATEN KANUNSUZ YAPMIYORSUN YAZILARIN HEP BÖYLE BIRDE SENIN ALLAH DÜNYAYI YARATIGI ZAMAN DANN BERI YASIYORMUSUN ODA BIR SORU ISARETI BENIM ÖZELIGIMI SEN YERIN ÜSTÜNDE ÖLCÜP BICIYORSUN BENDE YERIN ALTINDA ÖLCÜP BICIYORUM

gerd23

Kullanıcı
yazmiyacaktim ama zorlan yazdirdin

gerd23

Kullanıcı
istiyen arkadaslarda yardimci olurum denemesi bedava

gerd23

Kullanıcı
amin diyorsun aminin hakini vermiyorsun ikizceli