Alin Bendende Bir Bomba :) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Alin Bendende Bir Bomba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrah4345

Kullanıcı
Bu saka bombası falan değil hemde çok ucuz maliyete oluyor :)) yerin altındaki her görüntüyü alabiliyorsun üstelik gumusse gri altinsa sari yani yerdeki değerli madenin rengi ne ise onun tam seklini ve renk olarak sunuyor size :) derinlik mesafesi yok . yakında size bideolu anlatımını yapacağım müsait olduğunda bu görüntü almak sadece 5 dakikanizi alacak:)) artik %100 garanti çalışacaksınız ama nasip işi olduğundan bu tur isler nasip engel olabilir biraz ama yer altındaki değerli madenlerin seklini alabileceksiniz kardeşlerim

Gitti

Kullanıcı
İyi hasta sistemi ve cıhazı acıklamıyosun kardesim.
Adını soyadını yazda bu cıhaz neymiş ögrenelim bizde.

ASI

Kullanıcı
Üstadım sen bu görüntüyü aldıktan sonra orayı kazdın mı? Bir şeyler daha doğrusu görüntüde görülen malzemelere ulaşabildin mi? Eğer ulaştıysan ve bu iş 5 dakikayı alıyorsa ve hatta sen bunu burada bizlerle paylaşırsa varya emin ol buradaki arkadaşlar seni hayır duaları ile cennetlik yapar gerçekten. Sana zahmet işini gücünü bırakıp anlat :)

Saygılarımla

emrah4345

Kullanıcı
bilmediğim bir konuda ön yargılı olmam. arkadaşlarımızında anlayacağını sanmıyorum. sen açıklık getirisen belki.
adeta para tarlası gibi. kulplusu bile var. neden böyle dağınık ve ne ile görüntülendi merak ettim.
eğer böyle bir tespit imkanı varsa ,bu bombanın adını koymaya zorlanırız. inşaallah şaka bombası değildir. sağlıcakla.
Aslında o görüntü toplu yerden çıkıyor bi kaynagi n içinden bizde dağınık gözüküyor daha ne fotograflar var bende gorsen bor araba dolusu dersin yagmur yağıyor gibi sanki:)))

ASI

Kullanıcı
Güzel kardeşim sırlarını açarsan çok seviniriz. Senden bunu rica ediyoruz. Sonuçta akıl akıldan üstündür. Senden rica etsem paylaşabilir misin?

Saygılarımla

emrah4345

Kullanıcı
Üstadım sen bu görüntüyü aldıktan sonra orayı kazdın mı? Bir şeyler daha doğrusu görüntüde görülen malzemelere ulaşabildin mi? Eğer ulaştıysan ve bu iş 5 dakikayı alıyorsa ve hatta sen bunu burada bizlerle paylaşırsa varya emin ol buradaki arkadaşlar seni hayır duaları ile cennetlik yapar gerçekten. Sana zahmet işini gücünü bırakıp anlat :)

Saygılarımla

Çalışma yaptım ama hep yarim kaldı kardesim:) bhttp://i.hizliresim.com/66bjdP.jpg bunu öğrendikten sonra emin ol ki farkı göreceksin dolu yerle bos yerde bu görüntüyü alabiliyor musun sadece dolu olan yerde bu görün tüyü alırsın :) bizim çalışmalar yarim bırakıldı hep vardiyali çalışma yuzunden birde köy yerinde kaldığım için her taraftan mutlak bir adam çıkıyor sağlam bi çalışma için müsait zamanı bekliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...