Alin Bendende Bir Bomba :) | Sayfa 12 | Define işaretleri ve anlamları

Alin Bendende Bir Bomba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,

Arkadaşlar sergilenmis tutumlar yanlış olduğunu düşünuyorum.kisi Paylasim yapacak olsa bile sizlerin güvensiz tavırları paylaşım yapacak kişiyi bu işten sogutacaktir.
sizden ricam bu konuyu unutmanizdir.kişi dürüst ise doğru ise gelip paylaşımını devam ettirecektir.
lutfen soğutacak kacirtacak yorumlardan uzak duralım.
Anlayış gösterip hoş karşılayacaginizi umuyor hayırlı geceler diliyorum.

DRAGON-34

Kullanıcı
Selamünaleyküm,

Arkadaşlar sergilenmis tutumlar yanlış olduğunu düşünuyorum.kisi Paylasim yapacak olsa bile sizlerin güvensiz tavırları paylaşım yapacak kişiyi bu işten sogutacaktir.
sizden ricam bu konuyu unutmanizdir.kişi dürüst ise doğru ise gelip paylaşımını devam ettirecektir.
lutfen soğutacak kacirtacak yorumlardan uzak duralım.
Anlayış gösterip hoş karşılayacaginizi umuyor hayırlı geceler diliyorum.
Değerli ustam ben şahsım adına konu sahibi arkadaşı yalanlamıyorum sadece fikir olarak inanamadığımı söylüyorum ,,,Hem buradan birçok defalar bizler de bu konularda deneyim ve fikirlerimizi söylüyoruz bunların çoğu da saçma sapan şeyler oluyor hiç önemli değil mühim olan saçma da olsa paylaşımdır belki bunlardan bir tanesi işe yarar eksik olan tarafı olursa belki sitede geliştirecek birileri çıkar sonuçta çok süper bir olay olabilir velhasıl EMRAH arkadaşın dediği biraz da doğru olsa fena mı olur en azından hayırlı bir tohum atmış olur bizler de buradan kendisine dualarımızı şükranlarımızı sunarız yeter ki niyetler iyi olsun --Hayırlarla beraber olun

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Sevgili dostum dragon, yorumum şahsınıza değil genele dir.
Ve yorumunuzdan ötürü tebrik ediyorum. Düşünceniz doğru, bu sebeple , emrah yok emrah gitti zaten yalanmis gibi yorumlar yapılırsa kişi uzulecektir. Ve bana ne faydasi varda bana inanmayan kisilere bunu paylaşayım diyebilir.
Bende sabırsızlıkla emrah kardesimizi bekliyorum.
Olumlu veya olumsuz yorumunu bekliyorum.
Başarısız olmuş olabilir, önemli olan çaba gösterip bir noktaya ulaşmış olmasıdır.
Umarım kendisi için geliştirici bizler icin ise faydalı sonuçları olur.
Kırıcı bir yaklaşımım oldu ise, Özür dilerim kardeşim.

Cep telefonumdan tapatalk ile gönderildi.

yucel1050

Kullanıcı
Arkadaslar bu konu ıle alakalı vıdeo yayınladım burdan kımse bunu denememıs demekkı. benım tlf da da calısmıyor baska tlflarda calısıyor mus en yakında deneyecem belkıde budur belkıde baska bır sıstemdır bılemıyorum, emrah kardesımız bu kadar gun oldu hıc cvp fılanda yazmıyor bugun de aktıf oldugu halde sıtede halen cvp yok ortaya bısey attı arkası yok dıyesı gelıyor ınsanın oyle bırsey varsa cvp fılan yazardı belkıde kendısıde emın degıl kı bırsey yazmıyor bılıyorkı bursuru ınsan merak edıyor takıp edıyor ama cvp yok belkıde kendınce haklı oldugu tarafı vardır artık bı cvp yazarsa anlarız yoksa yok demektır..

oflu

Kullanıcı
SA.değerli arkadaşlar dün bu sahifeye yazdığım yorum yok piyasada neden acaba bilgi veren olabilirmi yoksa sayın adminler sildilermi bu yorumu.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
SA.değerli arkadaşlar dün bu sahifeye yazdığım yorum yok piyasada neden acaba bilgi veren olabilirmi yoksa sayın adminler sildilermi bu yorumu.

aleykumselam,
evet yorumu ben kaldırdım, kişiyi forumdan veya paylaşımından soğutacak yorum oldugu ıcın kaldırdım.

saidzeyd

Kullanıcı
HIRS NEDİR?
Sözlükte "bir şeyi şiddetle arzu etme, ona aşırı derecede tutkun olma, sonu gelmeyen istek, aç gözlülük" gibi anlamlara gelen hırs, bir ahlâk terimi olarak, belli bir amaca erişme hususunda kişinin bütün benliğini saran arzu ve tutku demektir. Kur'ân'da hırs kelimesi geçmemekte ise de hırs kökünden türeyen kelimeler yer almaktadır. Meselâ Yahudilerin dünya hayatına olan aşırı düşkünlükleri hırs kökünden gelen kelimelerle anlatılmıştır (Bakara, 2/96). Hz. Peygamber, yöneticilik ihtirası taşıyanları yermiş (Buhârî, Ahkâm, 7; Müslim, İmâre, 14; Müsned, II/148), "İnsanoğlu yaşlansa da onda iki şey, hırs ve haset genç kalır" (Ahmed, III/115, 119, 169), "İnsanoğlunun iki vadi dolusu altını olsa mutlaka bir üçüncüsünü ister, onun gözünü ancak toprak doyurur, tevbe edenlerin tevbesini Allah kabul eder" (Buhârî, Rikâk, 10; Müslim, zekat, 116, 119; Tirmizî, Menâkıb, 32) buyurarak hırsın olumsuz yönüne dikkat çekmiştir. Ancak Hz. Peygamber'in hırsı olumlu anlamda kullandığı da olmuştur. Meselâ iyilik peşinde koşan bir kişiye "Allah hırsını arttırsın" diye dua etmiştir (Buhârî, Ezan, 114; Ebû Dâvûd, Salât, 100; Müsned, V/39). İnsanın gerçekçi olması ve isteklerine bir sınır çekmesi gerekir. Başkalarının canına, malına, mevkiine, namus ve şerefine zarar verici sonuçlar doğuran hırs sadece ferdin dinî, ahlâkî ve psikolojik hayatına zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda sosyal hayatın düzenini bozar, toplumda barış, kardeşlik, adalet, eşitlik, özgürlük gibi yüce değerleri öldürür, haksızlık ve zulümlere yol açar. (M.C.)
hırs yapmaktan ALEMLERİN RABBİ OLAN ALLAH'A SIĞINIRIZ rkadaşlar sabırlı olun ve kendi siseminizi geliştirin bence ALLAH'a emanet
Yazının Devamı:

ASI

Kullanıcı
burdada kristal olcumu yapmıslar
burda mıneral olcuyor var
burdada vıdeonun sonundada mantar olcumu yapıyor...

Yücel kardeş paylaşım için teşekkür ederim emeğine sağlık. Sana sormak istediğim daha doğrusu anlamaya çalıştığım bir şey var. Paylaşmış olduğun videoları seyrettim. Adam kamerayı kapatıyor sonra programı başlatıyor herhalde orada değerler devamlı artıyor gibi değişiyor. Ama kameranın önünde duran cisim sabit kalıyor. Biz kameramızın üzerini siyah bant ile kapatıp tam olarak ne yapacağız. Bu programlar ile mi bir şey yapacağız yoksa direk fotoğraflama mı yapacağız. Tam olarak anlatabilir misin ona göre hemen deneyip sonucu paylaşmak istiyorum. Sorum saçma oldu galiba kusura bakma.

yucel1050

Kullanıcı
bıze emrah kardesden fayda yok bızde kendı kendımıze bıseyler yapmaya calısıyoruz hatta su an sıtede zaten ama tık yok neyse alper kardes edındıgım bılgıye gore bazı tlf kameraları sensor gorevı yapıyor hıc ısık gormeyecek kamera oyuzden kapatılacak kameralarda bu ozellık varmıs gamma alfa ve beta ısınlarını gorebılıyomus yanı radyasyonuda algılayabılıyomus asıl maksat radyasyon ama aynı zamanda geiger sayacı dıye bılınıyor gordugum kadarı ıle her turlu atomu parcacıgını algılayabılıyor ve numaralandırabılıyormus vıdeodada mıneralı fılan goruyor krıstalı hemen herseyı dıyelım cunku bunun dıger masa ustu ve portatıf tasınabılır olanları var onunla her seyı analız edebılıyosun her maddeyı ama benım merak ettıgım mesafe olayı nasıl oluyor benım tlf uyum saglamıyor benım tlf htc one ama eskılerıne uyum saglıyormus programın sıtesınde destekleyen tlf lıstesı var adresı de bu programın ben sunu merak edıyorum mesafesı nasıl uzaktanda algılayabılıyosa mukemmel bence.arastırmama gore gamma ısınları yerden 500 metreye kadar yukselıyomus ama toprak altından ne kadar yukarı cıkıyor tam bılmıyorum bırde soyle bırsey var altın darbe uygulandıgında ısın sacıyormus o ısın da gamma ısını oluyormus bunuda bu sıstem ıle gorbılıyosun bu ısın altında cok fazlaymıs ama onemlı olan topraktan gecıyormu daha onu ogrenemedım tam olarak bunun farklı olan sıstemlerıde var yanı tlf gıbı degılde geiger counter dıye gecer yanı gama ısın algılayıcıları oluyor sen bır dene tlf desteklıyosa burdan paylasalım kardes..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...