Anket | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Anket

Hangi cihazdan takip ediyorsunuz ?

• Bilgisayar

• Cep telefonu

• Tablet

• Bilgisayar ve Cep telefonu

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
16023 mekanda uyemiz var anket e katilan sayi 16 burda yanlış lik var bu nasıl iş anlamadim

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Güncelleme sebebibim katılım az ha gayret 😂
katılımın az olma sebebi benim gibi anketi görememelerinden kaynaklanabilir ana sayfada anket görünmüyor diyer bölümlere giriyorum gene görünmüyor tesadüfen gördüm anketi sayfanın altında engellenmiş içeriği göster deyince anca görünüyor normalde ana sayfada göremiyorum anketi bir başka şey daha gogulla giriş yapılınca fareklı bir tasarım mikrosoft eagleyle giriş yapınca eski tasarım görünüyor

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
katılımın az olma sebebi benim gibi anketi görememelerinden kaynaklanabilir ana sayfada anket görünmüyor diyer bölümlere giriyorum gene görünmüyor tesadüfen gördüm anketi sayfanın altında engellenmiş içeriği göster deyince anca görünüyor normalde ana sayfada göremiyorum anketi bir başka şey daha gogulla giriş yapılınca fareklı bir tasarım mikrosoft eagleyle giriş yapınca eski tasarım görünüyor

anketin görünmeme sebebini anlamadım doğrusu. Anket ana sayfada değil bu yazdığımız konunun başında sabit asılı. diğer husus ise yani 2 farklı tema görünmesinin nedeni çerezler. kullanmış olduğunuz internet tarayıcılarında geçmiş i yani çerezleri temizlemek gerekiyor ustam.

şu konuyu tüm kullanıcılar inceleyebilir.
çerezler nasıl temizlenir,

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
gurban verdiğin o linkte birşey yok yani nasıl temizlenir bir açıklama yok